Europos miškas

Įmonės informacija:

Įmonės Europos miškas rekvizitai:

„Ar žmonės žino, kad miškai tai mūsų žemės gyvos mintys, kad jiems išnykus visiškai, žmogus ir žemė ims kankintis“. J. Marcinkevičius

UAB „Europos miškas“ tikslas – kurti ir puoselėti Lietuvos miškininkystės tradicijas pagal skandinaviškus standartus. Pagrindinis įmonės siekis yra ugdyti visuomenės sąmonę vertinti, prižiūrėti ir puoselėti jaunus miškus, kad sveiki ir derlingi miškai išliktų ne vienai ateities kartai.

UAB „Europos miškas“ savo veiklą pradėjo 2006 m. Bendrovės darbuotojai, dirbdami daugiausia Skandinavijos šalyse, ugdė ir tobulino savo kvalifikacijas pagal vienus iš griežčiausių bei reikliausių miško priežiūros ir tvarkymo reikalavimus Europoje. UAB „Europos miškas“ pelnytai didžiuojasi savo profesionaliu, darbščiu ir atsakingu kolektyvu, todėl sukauptą patirtį siekiama perduoti atkuriant ir prižiūrint miškus Lietuvoje.

Įmonės Europos miškas vietovė:


Parašykite savo atsiliepimą apie Europos miškas įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų apie įmonę Europos miškas nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šiame puslapyje rasite informaciją susijusią su Europos miškas įmone: rekvizitai, kontaktai, darbo laikas. Galite skaityti atsiliepimus arba patys parašyti atsiliepimą apie įmonę Europos miškas. Arba galite pasinaudoti kitomis branginu.lt sistemos siūlomomis naudomis: pasinaudokite miško kainos skaičiuokle; raskite įmones, kurios užsiima miško supirkimu, kirtimu, priežiūra, atsodinimu.; kreipkitės dėl profesionalios konsultacijos į mūsų specialistus...

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515