A&B Grupė

Įmonės informacija:

Įmonės informacija:

Mūsų įmonė gamina ir parduoda aukštos kokybės sausas, bei natūralios drėgmės malkas, skirtas kūrenti kieto kuro katiluose, bei židiniuose. Taip pat prekiaujame durpių, spalių, šiaudų, pjuvenų briketais ir pjuvenų, bei šiaudų granulėmis, taip pat akmens anglimi.

Malkas galime paruošti pagal kiekvieno kliento poreikius (atvežti rąsteliais, trinkelėmis ar suskaldytas) taip pat supjauti pagal reikiamą ilgį, suskaldyti pageidaujamu stambumu.

Paruoštas malkas pristatome (sumestas arba gražiai sudėliotas eilutĖmis) Jums patogiu laiku. Paruoštas malkas vežame nuo 5 iki 15 arba po 40 erdmetrių. Nepjautas malkas pristatome po 10, 30 arba 60 erdmetrių ir iškrauname su hidrauliniu kranu.

Briketus, granules ar anglis parduodame tik fasuotas didmaišiuose arba patogiose pakuotėse po 10 kilogramų ir mažiausias pristatymo kiekis 1T. Iškrauname kranu į Jums patogią vietą.

Jūsų pasirinktą kietą kurą galime pristatyti Jums patogiu laiku.

Savo veiklą vykdome Jonavos, Kėdainių, Kauno, Ukmergės rajonuose. Jonavos ir Kėdainių miestuose ir 30 km nuo jų pristatymas nemokamas. Į kitus miestus ir kaimus pristatymo kaina pagal susitarimą.

Taip pat prekiaujame išsimokėtinai.

Nuolatiniams klientams taikomos nuolaidos...

Įmonės vietovė


Parašykite savo nuomonę apie įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su Branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515