KODĖL ATSIRADO BRANGINU.LT

Branginu.lt projektas gimė iš meilės Lietuvos miškams ir... IT technologijoms. Jauni žmonės, patys gimę ir augę miškinguose Rytų Lietuvos regionuose, iškėlė klausimą: kodėl Lietuvai reikšmingoje miškų ūkio šakoje dauguma reikalų iki šiol tvarkomi archajiškais metodais?

Mūsų komanda pastebėjo, kad savininkai, iš senų laikų turintys arba paveldėję miško, nežinodavo, ką su juo daryti, bei būdavo priversti pasikliauti skelbimų lentose besireklamuojančiais vietiniais miško supirkėjais. Nieko keisto: miškai yra unikali ir sudėtinga turto klasė, todėl sandoriuose pirkėjas (t.y. stambios įmonės) dažnai tampa stipresniąja puse, nes valdo informaciją, kurios pardavėjas neturi.

Dėl tokios padėties labiausiai kentėdavo visų pirma miško savininkai: stokodami informacijos ir alternatyvų, jie parduodavo savo sklypus už mažesnę nei rinkos kainą. Kartu kentėjo ir miškai, nes dalis savininkų, besibaimindami neaiškių pardavimo procedūrų, nepriimdavo jokio sprendimo ir palikdavo savo turtą be priežiūros, kol šis prarasdavo vertę. Būtent šias problemas sprendžia Branginu.lt projektas.

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515