• Branginu.lt - Nr. 1 Rinkoje Nr. 1 Rinkoje
  • Branginu.lt - 100% nemokama 100% nemokama
  • Branginu.lt - Be įsipareigojimų aukcionieriams Be įsipareigojimų aukcionieriams
  • Branginu.lt - Atsakinga miškininkystė Atsakinga miškininkystė
  • Branginu.lt - Visi pirkėjai vienoje vietoje Visi pirkėjai vienoje vietoje

LAISVOJO SANDORIO PRANAŠUMAS

Brangindami savo mišką per sistemą Branginu.lt, Jūs tampate absoliučiais padėties šeimininkais. Sistemoje Jūs gaunate nemokamas ekspertines girininko linijos konsultacijas bei svarbiausią informaciją apie investicinę miškininkystę. O kai nusprendžiate savo mišką parduoti, sistema nemokamai išplatina informaciją apie Jūsų sklypą visoms patikimiausioms Lietuvos miškininkystės įmonėms, kad šios pradėtų teikti pasiūlymus.

Laisvojo sandorio galia

Branginu.lt sistema propaguoja miško pardavėjui naudingiausią – laisvųjų sandorių – modelį. Ką jis reiškia?

  1. BE ĮPAREIGOJIMŲ. Jei nei vienas pateiktas pasiūlymas Jūsų netenkina, Jūs išlaikote laisvę savo turto neparduoti. Tuo atveju, jei jaučiate, kad šįkart tinkamo pasiūlymo negavote, galite atidėti sprendimo priėmimą ir po kiek laiko iš naujo pasinaudoti Branginu.lt nemokama informacijos išplatinimo paslauga.
  2. BE APGAULĖS. Taikant laisvųjų sandorių modelį, pirkėjai nėra motyvuoti tartis tarpusavyje ir daryti kartelinių susitarimų. Kam gudrauti, jei žemą kainą pardavėjas vis vien atmes? Prisiminkite: aukcione pardavėjas atsisakyti parduoti negali! Laisvų sandorių modelyje pirkėjas yra motyvuotas pateikti aukščiausią kainą ir taip įveikti konkurentus.
  3. BE PASLĖPTŲ MOKESČIŲ. Priešingai nei aukcionieriai, laisvųjų sandorių organizatoriai neplėšikauja. Branginu.lt netaiko jokių mokesčių pardavėjui, o pirkėjai moka mažiausią rinkoje mokestį už pagalbą padedant įsigyti miško sklypus. Būtent todėl mes esame Lietuvos miškų prekybos rinkos lyderiai.

Kodėl ne aukcionas?

Branginu.lt miškai parduodami laisvojo sandorio, o ne aukciono principu, kadangi istoriškai aukcionas pardavėjams (tai yra, Jums) visuomet buvo ir išlieka nepalankiausia forma turtui parduoti. Kodėl?

  1. ĮSIPAREIGOJIMAI. Aukcione pardavėjas iš anksto įsipareigoja savo turtą parduoti net ir tuo atveju, jei aukščiausia pasiūlyta kaina yra nepriimtina. To nenori joks racionalus pardavėjas.
  2. FIKCIJA. Vadinamoji „aukščiausia pasiūlyta kaina” aukcione gali tapti manipuliacijos objektu, kuomet pirkėjai tarpusavyje susitaria, kuris iš jų šį kartą turtą įsigys pusvelčiui. O atsisakyti parduoti net ir tokiais atvejais pardavėjas negali...
  3. IŠLAIDOS. Didžiausias aukcionų laimėtojas visais laikais buvo ne pardavėjas, ne pirkėjas, o pats aukcionierius. Aukcionieriai istoriškai taikė didžiausius pardavimo-pirkimo mokesčius (ne veltui britai sako “the auction house always wins”). Ir net tais atvejais, kuomet aukcionas pavadinamas nemokamu, pirkėjas turi mokėti nemažus komisinius aukciono organizatoriui. Dėl šios priežasties jis yra priverstas atitinkamai sumažinti ir savo siūlomą pinigų sumą aukcione. Tokia yra „nemokamų“ aukcionų kaina, krentanti ant pardavėjo (Jūsų) pečių.

Šimtai įmonių nori nusipirkti jūsų mišką.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?