LAISVOJO SANDORIO PRANAŠUMAS

Brangindami savo mišką per sistemą Branginu.lt, Jūs tampate absoliučiais padėties šeimininkais. Sistemoje Jūs gaunate nemokamas ekspertines girininko linijos konsultacijas bei svarbiausią informaciją apie investicinę miškininkystę. O kai nusprendžiate savo mišką parduoti, sistema nemokamai išplatina informaciją apie Jūsų sklypą daugiau nei 200 miškininkystės įmonių visoje Lietuvoje, kad šios pradėtų teikti pasiūlymus.

Laisvojo sandorio galia

Branginu.lt sistema propaguoja miško pardavėjui naudingiausią – laisvųjų sandorių – modelį. Ką jis reiškia?

Be įpareigojimų

1. Be įpareigojimų

Jei nei vienas pateiktas pasiūlymas Jūsų netenkina, Jūs išlaikote laisvę savo turto neparduoti. Tuo atveju, jei jaučiate, kad šįkart tinkamo pasiūlymo negavote, galite atidėti sprendimo priėmimą ir po kiek laiko iš naujo pasinaudoti Branginu.lt nemokama informacijos išplatinimo paslauga.

Be įpareigojimų

2. Be apgaulės

Taikant laisvųjų sandorių modelį, pirkėjai nėra motyvuoti tartis tarpusavyje ir daryti kartelinių susitarimų. Kam gudrauti, jei žemą kainą pardavėjas vis vien atmes? Prisiminkite: aukcione pardavėjas atsisakyti parduoti negali! Laisvų sandorių modelyje pirkėjas yra motyvuotas pateikti aukščiausią kainą ir taip įveikti konkurentus.

Be įpareigojimų

3. Be paslėptų mokesčių

Priešingai nei aukcionieriai, laisvųjų sandorių organizatoriai nereikalauja parduoti miško minimalia verte. Branginu.lt netaiko jokių mokesčių pardavėjui, o pirkėjai moka vieną mažiausių rinkoje mokesčių už pagalbą padedant įsigyti miško sklypus. Būtent todėl esame vieni iš Lietuvos miškų prekybos rinkos lyderių.

  1. BE ĮPAREIGOJIMŲ. Jei nei vienas pateiktas pasiūlymas Jūsų netenkina, Jūs išlaikote laisvę savo turto neparduoti. Tuo atveju, jei jaučiate, kad šįkart tinkamo pasiūlymo negavote, galite atidėti sprendimo priėmimą ir po kiek laiko iš naujo pasinaudoti Branginu.lt nemokama informacijos išplatinimo paslauga.
  2. BE APGAULĖS. Taikant laisvųjų sandorių modelį, pirkėjai nėra motyvuoti tartis tarpusavyje ir daryti kartelinių susitarimų. Kam gudrauti, jei žemą kainą pardavėjas vis vien atmes? Prisiminkite: aukcione pardavėjas atsisakyti parduoti negali! Laisvų sandorių modelyje pirkėjas yra motyvuotas pateikti aukščiausią kainą ir taip įveikti konkurentus.
  3. BE PASLĖPTŲ MOKESČIŲ. Priešingai nei aukcionieriai, laisvųjų sandorių organizatoriai nereikalauja parduoti miško minimalia verte. Branginu.lt netaiko jokių mokesčių pardavėjui, o pirkėjai moka vieną mažiausių rinkoje mokesčių už pagalbą padedant įsigyti miško sklypus. Būtent todėl esame vieni iš Lietuvos miškų prekybos rinkos lyderių.

Kodėl ne aukcionas?

Branginu.lt miškai parduodami laisvojo sandorio, o ne aukciono principu, kadangi istoriškai aukcionas pardavėjams (tai yra Jums) visuomet buvo ir išlieka nepalankiausia forma turtui parduoti. Kodėl?

Be įpareigojimų

1. Išlaidos

Didžiausias aukcionų laimėtojas visais laikais buvo ne pardavėjas, ne pirkėjas, o pats aukcionierius. Aukcionų rengėjai istoriškai taikė didžiausius pirkimo–pardavimo mokesčius (ne veltui britai sako „the auction house always wins“).

Ir net tais atvejais, kuomet aukcionas pavadinamas nemokamu, pirkėjas turi mokėti nemažus komisinius aukciono organizatoriui.

Dėl šios priežasties jis yra priverstas atitinkamai sumažinti ir savo siūlomą pinigų sumą aukcione.

Tokia yra „nemokamų“ aukcionų kaina, krentanti ant pardavėjo (Jūsų) pečių.

Be įpareigojimų

2. Įsipareigojimai

Aukcione pardavėjas iš anksto įsipareigoja savo turtą parduoti net ir tuo atveju, jei aukščiausia pasiūlyta kaina yra nepriimtina. To nenori joks racionalus pardavėjas.

Be įpareigojimų

3. Fikcija

Vadinamoji „aukščiausia pasiūlyta kaina” aukcione gali tapti manipuliacijos objektu, kuomet pirkėjai tarpusavyje susitaria, kuris iš jų šį kartą turtą įsigys pusvelčiui. O atsisakyti parduoti net ir tokiais atvejais pardavėjas negali...

  1. ĮSIPAREIGOJIMAI. Aukcione pardavėjas iš anksto įsipareigoja savo turtą parduoti net ir tuo atveju, jei aukščiausia pasiūlyta kaina yra nepriimtina. To nenori joks racionalus pardavėjas.
  2. FIKCIJA. Vadinamoji „aukščiausia pasiūlyta kaina” aukcione gali tapti manipuliacijos objektu, kuomet pirkėjai tarpusavyje susitaria, kuris iš jų šį kartą turtą įsigys pusvelčiui. O atsisakyti parduoti net ir tokiais atvejais pardavėjas negali...
  3. IŠLAIDOS. Didžiausias aukcionų laimėtojas visais laikais buvo ne pardavėjas, ne pirkėjas, o pats aukcionierius. Aukcionieriai istoriškai taikė didžiausius pardavimo-pirkimo mokesčius (ne veltui britai sako “the auction house always wins”). Ir net tais atvejais, kuomet aukcionas pavadinamas nemokamu, pirkėjas turi mokėti nemažus komisinius aukciono organizatoriui. Dėl šios priežasties jis yra priverstas atitinkamai sumažinti ir savo siūlomą pinigų sumą aukcione. Tokia yra „nemokamų“ aukcionų kaina, krentanti ant pardavėjo (Jūsų) pečių.

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515