A. Kovalevsio PĮ „Aladin“

Įmonės informacija:

Įmonės A. Kovalevsio PĮ „Aladin“ rekvizitai:

Kovalevskio personalinė įmonė „Aladin“ – solidžią patirtį sukaupusi, patikima miškininkystės bendrovė, kurios pagrindinė veiklos kryptis yra paslaugų susijusių su miškininkyste ir medienos ruoša teikimas. Bendrovė buvo įkurta 1991 metais. Nuo pat veikimo pradžios bendrovės veikla buvo susijusi su miškininkyste ir bėgant metams bendrovės teikiamų paslaugų kiekis didėjo, sėkmingai plečiantis bendrovės veiklai.


Dėka profesionalaus ir stipraus kolektyvo, bendrovė daug metų sėkmingai dirba su privačių miškų savininkais ir valstybinėmis įmonėmis. Kvalifikuoti savo srities specialistai nuolat gilina žinias įvairiuose mokymuose ir seminaruose.


Visus darbus atliekame tik su profesionalia technika, todėl atsakome už darbų kokybę. Rūpinamės darbuotojų saugumu ir visus darbus atliekame greitai ir kokybiškai, visada siekiant pirmiausiai patenkinti kliento poreikius.


Drąsiai galime save vadinti patikima ir savo darbą išmanančia, profesionalia miškininkystės įmone, perspektyviai augančia savo srityje.


Mūsų tikslas – visada pranokti klientų lūkesčius ir tenkinti jų poreikius. Visada stengiamės pasiūlyti geriausias sąlygas, laikomės susitarimų ir to paties tikimės iš klientų bei partnerių.

Įmonės A. Kovalevsio PĮ „Aladin“ vietovė:


Parašykite savo atsiliepimą apie A. Kovalevsio PĮ „Aladin“ įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų apie įmonę A. Kovalevsio PĮ „Aladin“ nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šiame puslapyje rasite informaciją susijusią su A. Kovalevsio PĮ „Aladin“ įmone: rekvizitai, kontaktai, darbo laikas. Galite skaityti atsiliepimus arba patys parašyti atsiliepimą apie įmonę A. Kovalevsio PĮ „Aladin“. Arba galite pasinaudoti kitomis branginu.lt sistemos siūlomomis naudomis: pasinaudokite miško kainos skaičiuokle; raskite įmones, kurios užsiima miško supirkimu, kirtimu, priežiūra, atsodinimu.; kreipkitės dėl profesionalios konsultacijos į mūsų specialistus...

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515