A. Kovalevsio PĮ „Aladin“

Įmonės informacija:

Įmonės informacija:

Kovalevskio personalinė įmonė „Aladin“ – solidžią patirtį sukaupusi, patikima miškininkystės bendrovė, kurios pagrindinė veiklos kryptis yra paslaugų susijusių su miškininkyste ir medienos ruoša teikimas. Bendrovė buvo įkurta 1991 metais. Nuo pat veikimo pradžios bendrovės veikla buvo susijusi su miškininkyste ir bėgant metams bendrovės teikiamų paslaugų kiekis didėjo, sėkmingai plečiantis bendrovės veiklai.


Dėka profesionalaus ir stipraus kolektyvo, bendrovė daug metų sėkmingai dirba su privačių miškų savininkais ir valstybinėmis įmonėmis. Kvalifikuoti savo srities specialistai nuolat gilina žinias įvairiuose mokymuose ir seminaruose.


Visus darbus atliekame tik su profesionalia technika, todėl atsakome už darbų kokybę. Rūpinamės darbuotojų saugumu ir visus darbus atliekame greitai ir kokybiškai, visada siekiant pirmiausiai patenkinti kliento poreikius.


Drąsiai galime save vadinti patikima ir savo darbą išmanančia, profesionalia miškininkystės įmone, perspektyviai augančia savo srityje.


Mūsų tikslas – visada pranokti klientų lūkesčius ir tenkinti jų poreikius. Visada stengiamės pasiūlyti geriausias sąlygas, laikomės susitarimų ir to paties tikimės iš klientų bei partnerių.

Įmonės vietovė


Parašykite savo nuomonę apie įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su Branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515