Miško supirkimas

2020-08-17 1 min. skaitymo Miško supirkimas

Norite parduoti mišką greitai ir uždirbti iš jo kuo daugiau? Branginu.lt sistemoje  dauguma supirkėjų – vienoje vietoje, kad sandėris būtų ne tik operatyvus, tačiau ir sėkmingas. Pasirinkite rajoną, kuriame yra Jūsų parduodamas miškas ir puslapyje pamatysite supirkėjus, kuriuos gali dominti jūsų miškas. Svarbiausia, kad bendradarbiavimas su įmone – nieko Jums nekainuos! Raskite supirkėjus, suderinkite smulkmenas ir uždirbkite!

Ar verta parduoti mišką?

Parduoti mišką verta tokiu atveju, kai jis tampa našta, kai jis neneša Jums jokios naudos, tačiau priešingai – turite į jį investuoti, kad jis atitiktų keliamus reikalavimus. Juk nesutvarkyti miškai praranda vertę, medžiai – virsta, o mokesčiai už turimą žemės sklypą – auga. Viskas priklauso nuo kiekvieno žmogaus, tačiau dažniausiai mažo miško ploto valdymas – neatsiperka. Kad pavyktų pasiekti naudą – miško resursai turi būti naudojami, tad kiekvienas žmogus turėtų sau atsakyti – ką jam duoda miškas ir tuo pačiu ar juo tikrai gerai rūpinasi.

Kam parduoti mišką?

Miško savininkas pats renkasi – kam parduoti. Daugeliui žmonių miškas turi ne tik materialinę, tačiau ir moralinę vertę, tad ieškomi supirkėjai, kurie juo tinkamai rūpintųsi. Žinoma, lemiamu veiksniu daugeliui, visgi, lieka kaina, tad visada verta išgirsti bent kelis pasiūlymus. Taip pat verta plačiau pasidomėti – ar perka fizinis, ar juridinis asmuo. Fizinis dažnai perka savoms reikmėms, pavyzdžiui, malkoms arba stalininkystės darbeliams, o juridinis – dideliems projektams įgyvendinti. Nors gali atrodyti, kad superkantys verslininkai ims didesnius miško resursus, tačiau jie dažniausiai skiria ir didesnes investicijas miško kokybei „palaikyti“.

Jeigu tik norisi – pasikalbėkite su supirkėju, įvertinkite jo lūkesčius, išsakykite savo nuogąstavimus. Tai leis būti ramesniu, kad miškas atiteks į geras rankas.

Kas lemia miško kainą?

Nors skirtingi supirkėjai siūlo ir skirtingas kainas, tačiau dažniausiai jų ribos nėra labai plačios. Miško kainą Lietuvoje lemia keli pagrindiniai niuansai, kuriuos nurodysime apačioje.

·       Pirmiausia, žinoma, miško plotas, kuris matuojamas hektarais.

·       Kitas svarus rodiklis yra miško amžius. Brangiau superkami brandesni miškai, kadangi jie jau yra tinkami kirtimui. Jaunučiams - reikia skirti laiko augimui.

·       Supirkimo kaina kinta priklausomai ir nuo vyruojančios medienos rūšies. Lietuvoje daugiausia mišrių miškų, tačiau net ir juose galima išskirti – kokie medžiai auga aktyviausiai: pušys, eglės, beržai ir t.t.

·       Kainą gali kiek pakoreguoti ir regionas, kuriame miškas yra: Dzūkija, Žemaitija, Aukštaitija ar Suvalkija? Dar detaliau klasifikuojama link rajono ir net konkretaus miesto: Panevėžys, Šiauliai, Pasvalys, Biržai, o gal Druskininkai?

·       Įvertinama – ar miškas nėra draustinio teritorijoje, ar jis gali būti kertamas.

·       Ar miškas bus parduodamas su žeme, o gal išsikirtimui? Žinoma, nuo to taip pat kinta kaina.

Atrodo, kad niuansų labai daug? Išties, tad ne veltui tiek pirkėjai, tie pardavėjai dažniausiai kreipiasi į miško ekspertus, kad jie tiksliau nusakytų konkretaus miško kainą.

Branginu.lt – vieta, kur bus pasirūpinta Jūsų mišku!

Nepriklausomai nuo to, ar Jus domina miško pirkimas, ar pardavimas – visą su tuo susijusią informaciją ir tuo pačiu naudingus kontaktus galite rasti pas mus. Padedame ne tik pirkėjams surasti pardavėjus, tačiau ir dalinamės naudinga informacija, kuri apima su aplinkos apsaugos reikalavimus, taip pat, galimybes greitai ir paprastai pasirūpinti mišku, kuris yra kiekvieno iš mūsų namai.

Kitos naujienos

Jaunuolynų ugdymo darbai – sveikiems ir biologiškai įvairiems miškams formuoti
0 min. skaitymo

Jaunuolynų ugdymo darbai – sveikiems ir biologiškai įvairiems miškams formuoti

Plačiau 2021-08-11
Palankus metas parduoti šį mišką: jau nuo rugsėjo kyla kainos
0 min. skaitymo

Palankus metas parduoti šį mišką: jau nuo rugsėjo kyla kainos

Plačiau 2020-11-19
Parduoti mišką dar nebuvo taip paprasta
0 min. skaitymo

Parduoti mišką dar nebuvo taip paprasta

Plačiau 2020-03-09

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515