Įmonė perka mišką - kokias paslaugas šiame procese ji dar gali pasiūlyti?

2016-06-17 3 min. skaitymo Įmonė perka mišką - kokias paslaugas šiame procese ji dar gali pasiūlyti?

Internetas mirga marga nuo skelbimų, jog įvairios įmonės ar pavieniai asmenys perka mišką, atsiskaito iš karto ir siūlo papildomas paslaugas. Vis dėlto, jeigu jau nusprendėte parduoti mišką, galbūt vertėtų pasidomėti, kokias dar paslaugas gali pasiūlyti įmonė, kuri perka mišką? Paprastai tai būna paslaugos, susijusios su miško pirkimu ir palengvinančios pirkėjui visą procedūrą, o pardavėjas tuo tarpu užsitikrina, kad siūlydamas didesnį paslaugų paketą jis privers žemę parduodantį asmenį pasirinkti būtent šią įmonę, o ne kitą. Taigi, įmonė perka mišką, kokia paslaugas be to ji gali pasiūlyti klientui?

  • įmonė, kuri perka mišką, paprastai siūlo miško kainos įvertinimo paslaugą. Tai reiškia, jog dar prieš miško bei žemės pardavimą Jūs galite gauti nemokamą konsultaciją dėl preliminarios Jūsų miško bei žemės kainos ir lygindami keletą variantų galite išsirinkti geriausią.
  • Konsultacijų teikimas. Kažkas perka mišką? Puiku, vadinasi, jie yra suinteresuoti potencialiam pirkėjui suteikti visą informaciją apie miško pardavimą, jo įvertinimą ir kitus su tuo susijusius dalykus, tad pardavėjas gali jaustis ramus gaudamas visus atsakymus į rūpimus klausimus.
  • Rekomendacijų teikimas. Įmonė, kuri užsiima miškotvarka, norinti turėti gerą reputaciją, savo klientams teikia ne tik konsultacijas, bet ir rekomendacijas, kurios padės Jums rūpintis savo mišku ar išspręsti kitas kilusias problemas.
  • Mišką perkanti įmonė gali siūlyti teisinių pirkimo-pardavimo dokumentų sutvarkymo paslaugą. Tai žymiai palengvina visą procesą pirkėjui bei sutaupo jo pinigų tuo atveju, jeigu dokumentacijos tvarkymui reikėtų ieškoti teisės srities specialistų, besispecializuojančių šioje srityje, ir dar papildomai skirti tam lėšų.
  • Atsiskaitymas iš karto. Pardavėte mišką? Puiku, gaukite visus pinigus už parduotą mišką iš karto! Atsiskaitymą iš karto galima pavadinti viena iš paslaugų, kuri taip pat yra labai palanki klientui - jam nereikia sukti galvos dėl to, kur ir kada jis gaus atlygį už parduotą prekę.

Taigi, pirkdami mišką ir siūlydami platų paslaugų paketą miško pirkėjai išlošia labai daug - jiems lengviau prisivilioti klientus ir su juo sudaryti sandorį pasirūpinant įvairiais šalutiniais aspektais, be kurių miško pirkimas bei pardavimas nėra įmanomas. Atrodytų, tai turėtų būti kiekvienos rimtos kompanijos tikslas - suteikti potencialiam klientui visą reikalingą informaciją bei užtikrinti sklandų sandorio įvykimą. To visiems miškų pirkėjams bei pardavėjams ir linkime!

Kitos naujienos

Ateities miškininkystė, kokia ji?
0 min. skaitymo

Ateities miškininkystė, kokia ji?

Plačiau 2020-04-07
Įvyko didžiausias miškasodis
0 min. skaitymo

Įvyko didžiausias miškasodis

Plačiau 2022-04-25
Priminimas miško savininkams
2 min. skaitymo

Priminimas miško savininkams

Plačiau 2017-07-12

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515