Žemaitijos miškas

Įmonės informacija:

Įmonės Žemaitijos miškas rekvizitai:

Esame vienas pirmųjų miško savininkų kooperatyvų Lietuvoje, įsteigtas ilgametę patirtį turinčių miškininkų, 2002 m. pradžioje, įsibėgėjant miškų grąžinimo reformai. Kooperatyvas padėjo spręsti miško savininkų, atgavusių tėvų ir senelių turėtus miškus, ūkininkavimo problemas. Savininkams atsirado galimybė gauti profesionalias konsultacijas ir specialistų teikiamas miškotvarkos projektų rengimo, miško ruošos, medienos realizavimo paslaugas. Tokiu būdu sukooperuoti smulkūs miško savininkai ir sudarytos sąlygos aukščiausiomis kainomis parduoti pagamintą medieną, pasitelkiant šiuolaikišką miško ruošos techniką patiems tvarkytis savo miškuose, o ne parduoti mišką.


Pastaruoju metu įmonė specializuojasi savininkams ypač aktualioje srityje – ES parama privatiems miškams pagal KPP 2007 – 2013 m. programą. Padedame savininkams, dalyvaujantiems tokiose populiariose priemonėse, kaip “Pirmas žemės ūkio paskirties žemės apželdinimas mišku”, “Pirmas ne žemės ūkio paskirties žemės apželdinimas mišku”, “Miškų ekonominės vertės didinimas”, “Pelno nesiekiančios investicijos miškuose”, “Naudojimasis konsultavimo paslaugomis”, “Miškų aplinkosaugos išmokos”. Profesionaliai rengiame visą reikalingą dokumentaciją paramai gauti (miškotvarkos, miško želdinimo projektus, paraiškas, mokėjimo prašymus Nacionalinei mokėjimo agentūrai ir kt.) bei padedame vykdant parengtus projektus. Vieni iš nedaugelio esame gavę Žemės ūkio ministerijos akreditaciją konsultavimui, todėl savininkas, kreipęsis į mus, turi galimybę gauti kvalifikuoto specialisto rekomendacijas savo miško tvarkymui pasinaudodamas ES lėšomis.


Patys esame miško savininkai ir gerai žinome miško savininko problemas, todėl remdamiesi savo sukurta materialine baze, įsteigėme visuomeninę organizaciją – Lietuvos miško savininkų asociacijos (LMSA) Kretingos skyrių, suvienijusį keletą šimtų bendraminčių iš visos Klaipėdos apskrities. Skyriaus aktyvas nuolat atstovauja savininkus priimant palankesnius jiems teisės aktus, organizuoja kursus, miško dienas, seminarus, pavyzdingai tvarkomos valdos konkursus ir kt. nemokamus renginius.


Pirmenybę teikdami vietinių privačių miškų tvarkymui, per dešimt veiklos metų suteikėme įvairių paslaugų daugiau kaip 250 smulkių miško savininkų, bendradarbiaujant su LMSA mūsų organizuojamus kursus baigė apie 680 žmonių, apie 170 savininkų pasisėmė žinių ir patirties miško dienose, seminaruose. Mūsų parengtą aktualią informaciją privačios miškininkytės klausimais dažnai galite rasti ir vietinėje, ir respublikinėje spaudoje. Grupė aktyvių miško savininkų buvusio europarlamentaro E.Gentvilo kvietimu dalyvavo išvykoje į Europos Parlamentą.


Mūsų siekiamos vertybės – profesionalumas, patirtis, šiltų, betarpiškų santykių palaikymas su savininkais, gyvenančiais mūsų teritorijoje ar joje turinčiais savo miškus. Mūsų stiprioji pusė - klientų rekomendacijos iš lūpų į lūpas. Tikimės, kad mūsų ir savininkų siekiai sutaps, ir kartu rūpinsimės savo miškais - iš kartos į kartą pereinančiu turtu.

Įmonės Žemaitijos miškas vietovė:


Parašykite savo atsiliepimą apie Žemaitijos miškas įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų apie įmonę Žemaitijos miškas nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šiame puslapyje rasite informaciją susijusią su Žemaitijos miškas įmone: rekvizitai, kontaktai, darbo laikas. Galite skaityti atsiliepimus arba patys parašyti atsiliepimą apie įmonę Žemaitijos miškas. Arba galite pasinaudoti kitomis branginu.lt sistemos siūlomomis naudomis: pasinaudokite miško kainos skaičiuokle; raskite įmones, kurios užsiima miško supirkimu, kirtimu, priežiūra, atsodinimu.; kreipkitės dėl profesionalios konsultacijos į mūsų specialistus...

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515