www.malkutes.lt

Įmonės informacija:

Įmonės www.malkutes.lt rekvizitai:

Mūsų įmonė gamina ir parduoda aukštos kokybės sausas bei natūralios drėgmės lapuočių malkas, skirtas kurenti kieto kuro katiluose, židiniuose, ugniakuruose.

Malkinę medieną malkoms paruošti perkame iš valstybinių ir privačių miškų visoje Lietuvoje.

Kliento patogumui, paruoštas malkas nemokamai pristatome Jums patogiu laiku, iškrauname Jums patogioje vietoje taip pat galime sunešti į malkinę.

Paruoštas malkas vežame mašinomis po2, 5, 8, 10 erdmetrių, o malkinius rąstelius po 10 arba 60 erdmetrių.

Malkinius rąstelius į miškovežį pakrauname ir iškrauname su manipuliatoriumi.

Kadangi Lietuvos klimato sąlygomis malkas sunku išdžiovinti per trumpą laiką, mes siūlome įsigyti visiškai sausų skaldytų malkų, kurias džioviname kondensacinėse medienos džiovyklose.

Taip išdžiovintų malkų drėgnumas būna apie 20 procentų.

Jūsų patogumui priimami individualūs užsakymai. Klientas gali pasirinkti medienos rūšį arba rūšis, rąstelio supjovimo ilgi, skaldymo stambumą.

Savo veiklą vykdome šiuose miestuose, miesteliuose bei jų apylinkėse: Vilniuje, Kaune, Trakuose, Elektrėnuose, Kaišiadoryse, Jonavoje, Prienuose, Alytuje, Birštone, Marijampolėje, Širvintose, Ukmergėje, Molėtuose.

Įmonės www.malkutes.lt vietovė:


Parašykite savo atsiliepimą apie www.malkutes.lt įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su Branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų apie įmonę www.malkutes.lt nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šiame puslapyje rasite informaciją susijusią su www.malkutes.lt įmone: rekvizitai, kontaktai, darbo laikas. Galite skaityti atsiliepimus arba patys parašyti atsiliepimą apie įmonę www.malkutes.lt. Arba galite pasinaudoti kitomis branginu.lt sistemos siūlomomis naudomis: pasinaudokite miško kainos skaičiuokle; raskite įmones, kurios užsiima miško supirkimu, kirtimu, priežiūra, atsodinimu.; kreipkitės dėl profesionalios konsultacijos į mūsų specialistus...

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515