Woodimpex

Įmonės informacija:

Įmonės Woodimpex rekvizitai:

UAB Woodimpex pagrindinė veikla yra miškininkystė ir su šia veikla susijusios veiklos, kraštotvarkos ir gamtotvarkos darbai bei miško kirtimo ir sodinimo darbai. Mūsų įmonės išskirtinumas - mes galim traukti medieną iš sunkiai privažiuojamų vietų( pelkių, užmirkusių vietovių), o taip pat vykdyti visus su gamtotvarka susijusius darbus, tokius kaip pėsčiųjų pažintinių takų įrengimas, pelkių tvarkymas ir priežiūra, aplinkos sutvarkymas.

Įmonės Woodimpex vietovė:


Parašykite savo atsiliepimą apie Woodimpex įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų apie įmonę Woodimpex nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šiame puslapyje rasite informaciją susijusią su Woodimpex įmone: rekvizitai, kontaktai, darbo laikas. Galite skaityti atsiliepimus arba patys parašyti atsiliepimą apie įmonę Woodimpex. Arba galite pasinaudoti kitomis branginu.lt sistemos siūlomomis naudomis: pasinaudokite miško kainos skaičiuokle; raskite įmones, kurios užsiima miško supirkimu, kirtimu, priežiūra, atsodinimu.; kreipkitės dėl profesionalios konsultacijos į mūsų specialistus...

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515