Wood baltic, UAB Dzūkų miško eksportas

Įmonės informacija:

Įmonės Wood baltic, UAB Dzūkų miško eksportas rekvizitai:

UAB “Dzuku misko eksportas” – inovatyviai miškininkystės ir apvaliosios medienos ruošos sektoriuje veikianti įmonė. Įmonės būstinė yra vienoje miškingiausių Lietuvos vietų – Druskininkuose. Įmonė valdo miškų plotus rytinėje, centrinėje ir pietinėje Lietuvos dalyse.

Pagrindinės UAB “Dzuku misko eksportas” veiklos sritys yra:

  • Miškininkystė ir miškų valdymas;

  • Apvaliosios medienos ruoša: pjovimas (harvesting) ir ištraukimas (forwarding);

  • Prekyba apvaliąja mediena Lietuvos ir eksporto rinkose.


Pagrindinės medienos rūšys su kuriomis dirbame yra: pušis, eglė, beržas, ąžuolas. Per 2014 m. įmonė paruošė ir pardavė apie 15 tūkst. kubinių metrų medienos.

UAB “Dzuku misko eksportas” pristato medieną savo klientams miškovežiais, geležinkeliu bei jūrų transportu.

UAB „Dzukų misko eksportas“ vizija – tapti stipria, patikima, efektyviai, globaliai ir pelningai medienos sektoriuje dirbančia įmone, kurioje gera dirbti.

UAB „Dzukų misko eksportas“ misija – nuolatos plėsti valdomų miškų plotą, atsakingai ir profesionaliai jį puoselėti. Gauti iš valdomų miškų didžiausią ekonominę naudą. Būti nuolat tobulėjančia kompanija, kuri pirmoji medienos sektoriuje taikys naujausius mokslo ir technologijų pasiekimus. Kartu su kokybiška mediena siūlys klientams konkurencingas kainas ir patogius logistinius sprendimus.

Įmonės Wood baltic, UAB Dzūkų miško eksportas veiklos:


Kerta miškus

Įmonės Wood baltic, UAB Dzūkų miško eksportas vietovė:


Parašykite savo atsiliepimą apie Wood baltic, UAB Dzūkų miško eksportas įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su Branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų apie įmonę Wood baltic, UAB Dzūkų miško eksportas nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šiame puslapyje rasite informaciją susijusią su Wood baltic, UAB Dzūkų miško eksportas įmone: rekvizitai, kontaktai, darbo laikas. Galite skaityti atsiliepimus arba patys parašyti atsiliepimą apie įmonę Wood baltic, UAB Dzūkų miško eksportas. Arba galite pasinaudoti kitomis branginu.lt sistemos siūlomomis naudomis: pasinaudokite miško kainos skaičiuokle; raskite įmones, kurios užsiima miško supirkimu, kirtimu, priežiūra, atsodinimu.; kreipkitės dėl profesionalios konsultacijos į mūsų specialistus...

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515