Vizon

Įmonės informacija:

Įmonės Vizon rekvizitai:

UAB Vizon įkurta 2010 metais ir yra sparčiai auganti ir stabiliai dirbanti įmonė teikianti visas miškininkystės paslaugas. UAB Vizon yra pakankamai jauna įmonė, tačiau jauni ir veržlūs aukštos kvalifikacijos specialistai užtikrina darbo kokybę ir sėkmingą klientų pasitikėjimo, miškininkystės projektų ir darbo apimčių augimą.
Bendrovė bendradarbiauja tiek su valstybinėmis, tiek su privačiomis įmonėmis, bei privačiais asmenimis. Profesionalūs specialistai pakonsultuos įvairiais miškininkystės klausimais, padės parengti miškotvarkos projektus, ar tiesiog atlikti miško ruošos darbus. UAB Vizon komanda pasiūlys sprendimus taupančius jūsų laiką ir pinigus.
UAB Vizon yra įsikūrusi Šiauliuose, tačiau sėkmingai savo veiklą vykdo visuose Lietuvos regionuose.

Pagrindinės UAB Vizon veiklos kryptys:
Privačių miško savininkų konsultavimas
Miško pirkimas
Miško ruošos darbai
Apvaliosios medienos pirkimas, bei pardavimas
Miškotvarkos projektų ruošimas
Biržių rėžimas
Prekyba malkomis

Įmonės Vizon veiklos:


Superka medieną
Kerta miškus
Atsodina miskus
Superka miškus

Parašykite savo atsiliepimą apie Vizon įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su Branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų apie įmonę Vizon nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šiame puslapyje rasite informaciją susijusią su Vizon įmone: rekvizitai, kontaktai, darbo laikas. Galite skaityti atsiliepimus arba patys parašyti atsiliepimą apie įmonę Vizon. Arba galite pasinaudoti kitomis branginu.lt sistemos siūlomomis naudomis: pasinaudokite miško kainos skaičiuokle; raskite įmones, kurios užsiima miško supirkimu, kirtimu, priežiūra, atsodinimu.; kreipkitės dėl profesionalios konsultacijos į mūsų specialistus...

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515