UAB Tovira

Įmonės informacija:

Įmonės UAB Tovira rekvizitai:

UAB Tovira yra lietuviško kapitalo įmonė, įkurta 2010 metais Kelmės rajone Vaiguvos seniūnijoje, Vaiguviškių kaime, kurios pagrindinė veikla – miškininkystė. Kolektyvą sudaro penki darbuotojai – direktorius, trys vadybininkai ir miško darbininkas.

Nors įmonė įkurta palyginti neseniai, tačiau mūsų patirtis įvairiose miškininkystės srityse siekia jau dvidešimt metų. Mes patys ruošiame miškotvarkos projektus, atliekame kertamų plotų matavimus, atliekame visus dokumentų tvarkymo darbus leidimui kirsti mišką gauti. Taip pat esame įveisę ne vieną hektarą naujų miškų su Europos sąjungos parama.

Paprastai parduodami miškai būna labai apleisti, nematę šeimininko rankos. Juose pūva išdžiūvę, nulaužti ar išversti medžiai, jaunuolynai užstelbti krūmų ir menkaverčių medžių. O pusamžiai medynai per tankūs, kad galėtų užauginti maksimalų kokybiškos padarinės medienos kiekį.

Mes jaučiame pareigą išlaikyti Lietuvos miškus lietuvių rankose ir puoselėti juos pagal Lietuvos miškų įstatymą bei savo moralinius įsitikinimus. Mes nuolat perkame miškų ūkio paskirties sklypus. Juose pagal paruoštus vidinius miškotvarkos projektus iškertame dalį brandžių medynų plynai, kur būtina kertame neplynais pagrindiniais kirtimais, taip gaudami apyvartinių lėšų, kurių dalį skiriame jaunų miškų puoselėjimui. Išugdome jaunuolynus, atkuriame iškirstas biržes, tepame jaunus medelius repelentais.

Šis darbas mūsų kolektyvui yra ir džiaugsmas ir pragyvenimo šaltinis.

Įmonės UAB Tovira veiklos:


Superka medieną
Kerta miškus
Atsodina miskus
Prižiūri miškus
Superka miškus

Įmonės UAB Tovira vietovė:


Parašykite savo atsiliepimą apie UAB Tovira įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų apie įmonę UAB Tovira nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šiame puslapyje rasite informaciją susijusią su UAB Tovira įmone: rekvizitai, kontaktai, darbo laikas. Galite skaityti atsiliepimus arba patys parašyti atsiliepimą apie įmonę UAB Tovira. Arba galite pasinaudoti kitomis branginu.lt sistemos siūlomomis naudomis: pasinaudokite miško kainos skaičiuokle; raskite įmones, kurios užsiima miško supirkimu, kirtimu, priežiūra, atsodinimu.; kreipkitės dėl profesionalios konsultacijos į mūsų specialistus...

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515