Terra Bonum

Įmonės informacija:

Įmonės Terra Bonum rekvizitai:

Mūsų bendrovė – jauna, veržli, patyrusių specialistų komanda.

Mūsų tikslas – racionali ir humaniška miškų priežiūra, Lietuvos miškų išteklių didinimas, apželdinant nenaudojamą žemę mišku.

Mūsų išskirtinumas – socialinis miškininkystės veiklos aspektas. Rūpinamės ne tik miškų valda, tačiau globojame ir miško gyventojus. Šį pavasarį rengiame inkilėlių kabinimo akciją Nemenčinės miške. Esame nuolatiniai akcijos “Darom” dalyviai.

Įmonės Terra Bonum vietovė:


Parašykite savo atsiliepimą apie Terra Bonum įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su Branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų apie įmonę Terra Bonum nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šiame puslapyje rasite informaciją susijusią su Terra Bonum įmone: rekvizitai, kontaktai, darbo laikas. Galite skaityti atsiliepimus arba patys parašyti atsiliepimą apie įmonę Terra Bonum. Arba galite pasinaudoti kitomis branginu.lt sistemos siūlomomis naudomis: pasinaudokite miško kainos skaičiuokle; raskite įmones, kurios užsiima miško supirkimu, kirtimu, priežiūra, atsodinimu.; kreipkitės dėl profesionalios konsultacijos į mūsų specialistus...

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515