Tado malkinė

Įmonės informacija:

Įmonės Tado malkinė rekvizitai:

Prekybą malkomis sėkmingai vykdau jau trejus metus. Vadovaujuosi sąžiningumo ir atsakomybės principais, todėl veikla legali – dirbu su verslo liudijimu.

Visada laukiu individualių užsakymų skirtingiems malkų ilgiams ir stambumui. Malkų asortimentą sudaro natūralaus drėgnumo ir sausos malkos. Skirtingų medžių malkos skiriasi savo degimo bei šilumos savybėmis, todėl pagal savo poreikius ir galimybes galėsite pasirinkti: uosines, ąžuolines, beržines, juodalksnio, baltalksnio, pušines, eglines ar drebulines malkas. Malkas galiu pristatyti kaladėlėmis (ilgis nuo 27 cm iki 1 m) arba skaldytas (skaldymas gali būti užsakomas individualiai: smulkus (skeliama į 6 dalis), vidutinis (skeliama į 4 dalis), stambus (skeliama į 4 dalis)).

Taupykite savo brangų laiką! Dabar Jums nereiks svarstyti, kur pirkti malkas, kaip jas atsivežti ir pan. Jums tereikia paskambinti nurodytu telefonu arba palikti užklausą čia ir užsakytas malkas pristatysiu į nurodytą vietą.

Įmonės Tado malkinė vietovė:


Parašykite savo atsiliepimą apie Tado malkinė įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su Branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

2022-05-25 83.179.122.149

Kokia kaina už kuba? ačiu jei parašisit

– Ana Juchnikienė

Šiame puslapyje rasite informaciją susijusią su Tado malkinė įmone: rekvizitai, kontaktai, darbo laikas. Galite skaityti atsiliepimus arba patys parašyti atsiliepimą apie įmonę Tado malkinė. Arba galite pasinaudoti kitomis branginu.lt sistemos siūlomomis naudomis: pasinaudokite miško kainos skaičiuokle; raskite įmones, kurios užsiima miško supirkimu, kirtimu, priežiūra, atsodinimu.; kreipkitės dėl profesionalios konsultacijos į mūsų specialistus...

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515