Skirmandera

Įmonės informacija:

Įmonės Skirmandera rekvizitai:

MIŠKO RUOŠOS ir kitas paslaugas atliekanti įmonė. Įkurta 2007 metais ir sparčiai plečianti savo veiklą visoje Lietuvoje. 2014 pelniusi STIPRIAUSI LIETUVOJE titulą.


Dirbame su profesionalia technika, rūpinamės darbuotojų saugumu, esame socialiai atsakinga įmonė.


Pagrindinė įmonės veikla – miško kirtimas, traukimas, jaunuolynų ugdymas, miško atsodinimas ir priežiūra, kasimo darbai, biokuro traukimas.


Kita veikla – krovinių pervežimas, ekskavatoriaus nuoma, ES projektai, malkų ir medienos pardavimas.

Įmonės Skirmandera vietovė:


Parašykite savo atsiliepimą apie Skirmandera įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų apie įmonę Skirmandera nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šiame puslapyje rasite informaciją susijusią su Skirmandera įmone: rekvizitai, kontaktai, darbo laikas. Galite skaityti atsiliepimus arba patys parašyti atsiliepimą apie įmonę Skirmandera. Arba galite pasinaudoti kitomis branginu.lt sistemos siūlomomis naudomis: pasinaudokite miško kainos skaičiuokle; raskite įmones, kurios užsiima miško supirkimu, kirtimu, priežiūra, atsodinimu.; kreipkitės dėl profesionalios konsultacijos į mūsų specialistus...

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515