Šilinga

Įmonės informacija:

Įmonės informacija:

UAB „Šilinga“ teikia kvalifikuotas miškininkystės paslaugas privačių miškų savininkams – fiziniams ir juridiniams asmenims:

– konsultuojame miško savininkus įvairiais jiems iškylančiais klausimais, susijusiais su jų turima miško valda, miško atkūrimu, apsauga, naudojimu;

– atkuriame bei vietovėje atnaujiname miško valdų ribas, parengiame miškotvarkos projektus, atrėžiame biržes, ištisinio medžių apmatavimo būdu patiksliname iškertamą tūrį; tepame miško želdinius repelentais, ugdome jaunuolynus;

– administruojame mums patikėtas privačias miško valdas, parinkdami optimaliausią ir ekonomiškai efektyviausią ūkininkavimo jose formą.

Projektuojame gamybinių objektų apsauginius želdinius, įgyvendiname projektus, vykdome želdinių priežiūrą.

UAB Šilinga yra Lietuvos miško savininkų asociacijos (LMSA) narė.

Įmonės vietovė


Parašykite savo nuomonę apie įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su Branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515