UAB Savas medis

Įmonės informacija:

Įmonės UAB Savas medis rekvizitai:

Įmonė įsikūrė 1999 metais ir veiklą pradėjo nuo medienos gamybos miške, turėdama individualios įmonės statusą. Kasmet įmonės veikla plėtėsi ir darbuotojų skaičius augo. Šiuo metu įmonėje dirba apie 60 darbuotojų. 2005 metais įmonė iš individualios persiregistravo į uždarąją akcinę bendrovę „Savas medis“. Įmonės gaminiai ir teikiamos paslaugos jau nuo 2003 metų peržengė Lietuvos ribas. Įmonėje pagaminti ruošiniai europadėklams išgabenami į Europos šalis. Įmonės autotransportas gabena krovinius iš Lietuvos į Europos šalis ir atgal.

Įmonės UAB Savas medis vietovė:


Parašykite savo atsiliepimą apie UAB Savas medis įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų apie įmonę UAB Savas medis nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šiame puslapyje rasite informaciją susijusią su UAB Savas medis įmone: rekvizitai, kontaktai, darbo laikas. Galite skaityti atsiliepimus arba patys parašyti atsiliepimą apie įmonę UAB Savas medis. Arba galite pasinaudoti kitomis branginu.lt sistemos siūlomomis naudomis: pasinaudokite miško kainos skaičiuokle; raskite įmones, kurios užsiima miško supirkimu, kirtimu, priežiūra, atsodinimu.; kreipkitės dėl profesionalios konsultacijos į mūsų specialistus...

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515