Sadilė

Įmonės informacija:

Įmonės Sadilė rekvizitai:

Kas mes?
Sauliaus Labanausko firma „Sadilė“ - įmonė miškų sektoriuje dirbanti jau daugiau nei 20 metų. Įmonės specializuojasišiose veiklos srityse:
  • miško kirtimas;

  • medienos ištraukimas;

  • medienos transportavimas;

  • kelmų ir medžio atliekų smulkinimas;

  • medienos, stataus miško ir miško su žeme pirkimas;

  • miško ugdymo, želdinių priežiūros ir kiti miško tvarkymo darbai;

  • kompleksinės miško kirtimo, tvarkymo ir vežimo paslaugos.


Sauliaus Labanausko firma „Sadilė“ tikslasteikti rinkai kokybiškas paslaugas bei produkciją nuolat modernizuojantgamybos bazę ir medienos ruošos procesus bei atitinkant analogiškai veiklai taikomus nacionalinius ir Europos Sąjungosstandartus. Ilgametė patirtis ir profesionalumaspagrindiniai mūsų veiklos principai !Įmonės Sadilė veiklos:


Superka medieną

Įmonės Sadilė vietovė:


Parašykite savo atsiliepimą apie Sadilė įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų apie įmonę Sadilė nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šiame puslapyje rasite informaciją susijusią su Sadilė įmone: rekvizitai, kontaktai, darbo laikas. Galite skaityti atsiliepimus arba patys parašyti atsiliepimą apie įmonę Sadilė. Arba galite pasinaudoti kitomis branginu.lt sistemos siūlomomis naudomis: pasinaudokite miško kainos skaičiuokle; raskite įmones, kurios užsiima miško supirkimu, kirtimu, priežiūra, atsodinimu.; kreipkitės dėl profesionalios konsultacijos į mūsų specialistus...

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515