Ramundas

Įmonės informacija:

Įmonės Ramundas rekvizitai:

Ramundas GM, UAB - jau septynerius metus sėkmingai Europoje ir Lietuvoje dirbanti kompanija, prekiaujanti visų pagrindinių pramoninių rūšių padėklais. Parduodama produkcija: EPAL EUR padėklai, CP padėklai, vienkartiniai padėklai ir nestandartiniai padėklai, biokuras (briketai ir granulės), lentos. Įmonė teikia krovinių pervežimo paslaugas. Ramundas GM, UAB apjungia kelių medienos perdirbimo įmonių veiklą, kuri apima visą gamybos grandinę: nuo miško auginimo iki padėklų gamybos ir transportavimo.
Mūsų sėkmės principai:
  • Nepriekaištinga produkcijos kokybė. Gamyboje naudojama nauja įranga pasižyminti savo tikslumu ir ilgaamžiškumu, tai užtikrina aukštą gaminamos produkcijos kokybę.

  • Pristatymas laiku. Lietuvoje kroviniai pristatomi per 24 valandas, visoje Europoje – per 7 dienas

  • Moderni projektavimo įranga. Įmonėje dirbantys specialistai, atsižvelgiant į kliento poreikius, gali suprojektuoti bet kokį padėklą ir pasiūlyti tinkamiausią padėklą už mažiausią kainą.

  • Nuosavas transporto parkas. Įmonė turi savo transporto parką, kas leidžia garantuoti klientams pristatymą laiku.

  • Ilgametė patirtis. Įmonė turi sukaupusi neįkainojamą patirtį dirbant savo srityje ir stengiantis sukurti ilgalaikius santykius su savo klientais bei partneriais.


Įmonės Ramundas veiklos:


Superka medieną
Kerta miškus
Atsodina miskus
Superka miškus

Įmonės Ramundas vietovė:


Parašykite savo atsiliepimą apie Ramundas įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų apie įmonę Ramundas nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šiame puslapyje rasite informaciją susijusią su Ramundas įmone: rekvizitai, kontaktai, darbo laikas. Galite skaityti atsiliepimus arba patys parašyti atsiliepimą apie įmonę Ramundas. Arba galite pasinaudoti kitomis branginu.lt sistemos siūlomomis naudomis: pasinaudokite miško kainos skaičiuokle; raskite įmones, kurios užsiima miško supirkimu, kirtimu, priežiūra, atsodinimu.; kreipkitės dėl profesionalios konsultacijos į mūsų specialistus...

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515