Mitesco

Įmonės informacija:

Įmonės Mitesco rekvizitai:

UAB „Mitesco" įsikūrė 2008 m. sausio 8 d. Tai įmonė, plečianti savo veiklą medienos prekybos, miškininkystės srityje bei biokuro gamyboje.


Bendrovės pagrindinė veiklos kryptis - miškininkystė, medienos ruoša, medienos kirtimo, gabenimo paslaugos, medienos pirkimas ir pardavimas, miško savininkų konsultacijos, miško atkūrimo darbai, biokuro gamyba, biokuro pirkimas-pardavimas. Įmonė neapsiriboja ties konkrečia medienos rūšimi, nes tiek patys įsigyja, tiek užsakovus gali aprūpinti pačia įvairiausia žaliava: storais, plonais, vidutiniais rąstais, malkomis, popiermedžiu, pjuvenomis, technologine skiedra (biokuru). Įmonė savo veiklą kol kas vykdo Lietuvos Respublikos teritorijoje.


Nuo Bendrovės įsteigimo dienos miško ruošos darbų vykdymui UAB „Mitesco" jau turi įsigijusi įvairiose Lietuvos vietose miško ūkio paskirties žemės sklypų.


Bendrovėje dirba kvalifikuoti, turintys ilgametę darbo patirtį, darbuotojai.


UAB „Mitesco" turi įsigijusi našią, patogią ir modernią techniką - medkirtę-medvežę PONSSE Wisent Dual.


Produkciją pirkėjams pristato su specialiai tam pritaikytu transportu.


Vienas iš įmonės sėkmės veiksnių - ilgalaikiai ir patikimi ryšiai su nuolatiniais verslo partneriais. Įmonės pagrindinis tikslas - plėsti gaminamos/parduodamos produkcijos asortimentą, didinti veiklos apimtis, kad būtų galima tenkinti ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių vartotojų poreikius.


Ypatingas dėmesys skiriamas tarpusavio bendradarbiavimui, klientų poreikių įvertinimui bei tenkinimui. Klientai, patenkinti teikiamomis paslaugomis ir aptarnavimu, noriai rekomenduoja mūsų įmonę tokių paslaugų ieškantiems asmenims ar kompanijoms.


Mūsų pagrindinės vertybės: darbo kokybė, sąžiningumas, pagarba klientui.

Įmonės Mitesco vietovė:


Parašykite savo atsiliepimą apie Mitesco įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su Branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų apie įmonę Mitesco nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šiame puslapyje rasite informaciją susijusią su Mitesco įmone: rekvizitai, kontaktai, darbo laikas. Galite skaityti atsiliepimus arba patys parašyti atsiliepimą apie įmonę Mitesco. Arba galite pasinaudoti kitomis branginu.lt sistemos siūlomomis naudomis: pasinaudokite miško kainos skaičiuokle; raskite įmones, kurios užsiima miško supirkimu, kirtimu, priežiūra, atsodinimu.; kreipkitės dėl profesionalios konsultacijos į mūsų specialistus...

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515