Miškų supirkimas

Įmonės informacija:

Įmonės Miškų supirkimas rekvizitai:

miskusupirkimas.lt savo veiklą miškininkystės srityje sėkmingai vysto jau ne vienerius metus. Nuo pat bendrijos įsteigimo pradžios perkame miškus ir siūlome geriausią kainą rinkoje už mišką ar medieną. Mūsų veikloje itin svarbu gerų santykių su klientais vystymas ir palaikymas, todėl pasirinkę mus galėsite būti tikri, kad turite patikimą bei ilgametę patirtį sukaupusi partnerį.

Savo veiklą plėtojame visose miškininkystės srityse: superkame mišką, medieną, rengiame miškotvarkos projektus, įvertiname miško kainą bei atliekame miškų kirtimo darbus. Taip pat, teikiame individualias konsultacijas visais miškininkystės klausimas. Atsakingai žvelgiame į savo darbą ir siekiame išlaikyti miškininkystės lyderio poziciją, kurią užsitarnavome per ilgus darbo metus. Profesionalumas yra mūsų garantas jums!

Dalyvauti projekte, kuris sėkmingai vystomas ne vienus metus yra naudinga visiems, ir tiems, kurie perka mišką, ir tiems, kurie apsisprendė, kad mišką parduoda.

Įmonės Miškų supirkimas vietovė:


Parašykite savo atsiliepimą apie Miškų supirkimas įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su Branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų apie įmonę Miškų supirkimas nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šiame puslapyje rasite informaciją susijusią su Miškų supirkimas įmone: rekvizitai, kontaktai, darbo laikas. Galite skaityti atsiliepimus arba patys parašyti atsiliepimą apie įmonę Miškų supirkimas. Arba galite pasinaudoti kitomis branginu.lt sistemos siūlomomis naudomis: pasinaudokite miško kainos skaičiuokle; raskite įmones, kurios užsiima miško supirkimu, kirtimu, priežiūra, atsodinimu.; kreipkitės dėl profesionalios konsultacijos į mūsų specialistus...

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515