Miškų pirkimai

Įmonės informacija:

Įmonės informacija:

UAB „Miškų pirkimai“ – perka įvairaus amžiaus miškus visoje Lietuvoje su žeme arba išsikirtimui. Turime daugiau nei 10 metų patirtį miškininkystės srityje, todėl visada žinome kaip padėti privačių miškų savininkams ūkininkauti ir tvarkytis savo valdose. Esame savo srities specialistai ir galime patarti, kaip pasirūpinti mišku, kad jis duotų materialinės naudos arba būtų išugdytas ateinančioms kartoms. Visada vadovaujamės sukauptomis žiniomis, kad miškas būtų sutvarkytas pagal visus galiojančius Lietuvos Respublikos įstatymus.
Turite miško ir nežinote, ką su juo daryti? Kreipkitės į mus. Pagal pateiktą kadastrinį sklypo numerį (jį rasite registro cetro išraše), nesunkiai surasime reikalingus rodiklius (miško amžių, medienos tūrį, tankumą ir t.t.), kurie padės preliminariai įvertinti miško kainą. Įvertinę mišką natūroje, atlikę išsamią miško analizę nustatome tikslią miško vertę ir pateikiame galutinį pasiūlymą. Dirbame su stambiausiomis medienos perdirbimo įmonėmis Lietuvoje, todėl visada pasiūlysime geriausią kainą. Užtikrinsime profesionalią pagalbą tvarkant visus reikalingus dokumentus, garantuosime skaidrų atsiskaitymą ir sąžiningą bedradarbiavimą.

Įmonės vietovė


Parašykite savo nuomonę apie įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su Branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515