Miško turas

Įmonės informacija:

Įmonės Miško turas rekvizitai:

UAB \\\\\\\"Miško turtas\\\\\\\" užsiima apvalios medienos gamyba ir prekyba. Per metus pagaminame ir parduodame apie 10000 m3 apvaliosios medienos.
Perkame mišką visoje Lietuvoje (išsikirtimui arba su žeme). Atsiskaitome iš karto!
Teikiame transporto paslaugas miškavežiais.

2011 m. įmonė gavo ES paramą pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 metų programos priemonės \\\\\\\"Miškų ekonominės vertės didinimas\\\\\\\" naujam miško ištraukimo traktoriui įsigyti.

Įmonės Miško turas vietovė:


Parašykite savo atsiliepimą apie Miško turas įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su Branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų apie įmonę Miško turas nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šiame puslapyje rasite informaciją susijusią su Miško turas įmone: rekvizitai, kontaktai, darbo laikas. Galite skaityti atsiliepimus arba patys parašyti atsiliepimą apie įmonę Miško turas. Arba galite pasinaudoti kitomis branginu.lt sistemos siūlomomis naudomis: pasinaudokite miško kainos skaičiuokle; raskite įmones, kurios užsiima miško supirkimu, kirtimu, priežiūra, atsodinimu.; kreipkitės dėl profesionalios konsultacijos į mūsų specialistus...

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515