MB Miško pirklys

Įmonės informacija:

Įmonės MB Miško pirklys rekvizitai:

Mes perkame mišką su žeme ir perkame statų mišką (išsikirtimui). Perkame ir parduodame medieną. Perkame apleistą žemės ūkio paskirties žemę visoje Lietuvoje. Vykdome prekybą malkomis ir apvaliąją medieną. Vykdome medienos pervežimą. Atliekame miško ruošą (kirtimas, medienos ištraukimas). Atliekamas kirtaviečių želdinimas ir želdinių priežiūra. Įmonėje rengiami miškotvarkos projektai, miško įveisimo projektai, biržių rėžimas ir kirtimo dokumentai. Importojami ir parduodami vietinės kilmės miško sodmenys, ąžuolo, liepos, maumedžio sodinukai, eglės, beržo ir kiti miško sodmenys.
Mažoji bendrija \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Miško pirklys\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" įsteigta 2014 metais Vilniuje.

Imonė atlieka visas miškininkystės, kraštovaizdžio ir aplinkos tvarkymo paslaugas.

Darbus atliekame visoje Lietuvoje. Nuolat vykdomas miško pirkimas.

Esame įtraukti į Miško dauginamosios medžiagos tiekėjų sąrašą. Registro Nr. 130.

Fitosanitarinio registro Nr. 006056-02-SA-IA-AA.

Sekmingai bendradarbiaujame su daugiau nei 100 Lietuvos ir užsienio įmonių.

Įmonės MB Miško pirklys vietovė:


Parašykite savo atsiliepimą apie MB Miško pirklys įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų apie įmonę MB Miško pirklys nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šiame puslapyje rasite informaciją susijusią su MB Miško pirklys įmone: rekvizitai, kontaktai, darbo laikas. Galite skaityti atsiliepimus arba patys parašyti atsiliepimą apie įmonę MB Miško pirklys. Arba galite pasinaudoti kitomis branginu.lt sistemos siūlomomis naudomis: pasinaudokite miško kainos skaičiuokle; raskite įmones, kurios užsiima miško supirkimu, kirtimu, priežiūra, atsodinimu.; kreipkitės dėl profesionalios konsultacijos į mūsų specialistus...

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515