Miškija

Įmonės informacija:

Įmonės informacija:

Pagrindinė įmonės veikla yra miškininkystė, teikiame paslaugas miško ir žemių savininkams:
Miško savininku konsultuojame kokias ūkines priemones galima, arba būtina atlikti Jų miškuose. Parengiame reikalingus dokumentus miško kirtimo leidimams gauti, kertame mišką ir realizuojame pagamintą medieną. Dirbame su didžiausiais Lietuvos ir Latvijos medienos perdirbėjais, esame sudarę ilgalaikes medienos tiekimo sutartis, todėl galime miško savininkams pasiūlyti aukštą kainą už medieną. Atsakingai elgiamės su privačia ir valstybine nuosavybe, iš anksto išsprendžiame medienos transportavimo per svetimas valdas ir sandėliavimo klausimus. Deriname darbų atlikimą prie oro sąlygų, negadiname laukų ir kelių.
Miško įveisimo srityje už Europos sąjungos paramą dirbame nuo pat šios paramos atsiradimo ištakų 2004 m., todėl puikiai žinome paramos reikalavimus, administravimo tvarką ir, žinoma, miškininkystės reikalavimus. Per ilgą laikotarpį mūsų darbuotojai turi sukaupę patirtį, kokį mišką geriausia veisti, kaip prižiūrėti, kad jis gerai augtų.
UAB „Miškija“ yra Lietuvos miško savininkų asociacijos narys, dalyvaujame kaip socialiniai partneriai diskusijose su LR Žemės ūkio ir Aplinkos ministerija dėl Europos sąjungos paramos miškininkystei įstatymų tobulinimo.
Savo darbe su klientais vadovaujamės atsakomybės ir skaidrumo principais

Įmonės vietovė


Parašykite savo nuomonę apie įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su Branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515