miskaspinigai.lt

Įmonės informacija:

Įmonės informacija:

Projektas „Miškas = Pinigai” sukurtas tam, kad padėtų Jums atsikratyti daugybės nereikalingų rūpesčių, jei norite parduoti arba atiduoti priežiūrai mišką. Mes galime ne tik supirkti mišką su žeme ar be jos, bet ir prižiūrėti jį.


Mūsų darbas yra pasirūpinti, jog miškas būtų apsaugotas, išvalytas, prižiūrėtas, atsodintas. Skiriamės nuo kitų projektų, nes miškas mums yra daugiau nei trumpalaikė nauda. Jeigu nesate apsisprendę, kas geriausia Jūsų konkrečiu atveju, mūsų ekspertai galės įvertinti ir pateikti pačius geriausius sprendimus. Kol mūsų darbuotojai sutvarkys visus reikalingus formalumus, galėsite atsipalaiduoti arba dirbti kitus darbus.


Mums miškas yra vertybė, todėl garantuojame atliktų darbų kokybę. Mūsų ekspertai visada bus šalia, kai kils papildomų klausimų – įmonė skiria ypatingą dėmesį bendradarbiavimui su klientais ir geriems tarpusavio santykiams, taip užtikrinant, jog visi būtų patenkinti galutiniu rezultatu. Geriausias mūsų darbo rezultatas – stambiausių Lietuvos medienos perdirbimo ir eksporto įmonių, taip pat stambių privačių žemvaldžių pripažinimas, patikint miško tvarkymo darbus atlikti mums.

Parašykite savo nuomonę apie įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su Branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515