Miško supirkėjas

Įmonės informacija:

Įmonės Miško supirkėjas rekvizitai:

UAB ADR City perka mišką bei teikia visas su miškininkyste susijusias paslaugas vakarų Lietuvoje. Bendrovė garantuoja atliekamo darbo kokybę savininko miškuose. Bendrovės tikslas – ilgalaikis investavimas į miško sklypus, nesivaikant trumpalaikės naudos, o įvertinant visus miško teikiamus privalumus. Nors UAB ADR City yra pakankamai jauna įmonė, bet joje dirba solidžią darbo patirtį miškuose turintis jaunas ir veržlus kolektyvas. Tai padeda mums pirmauti ir užtikrinti palankias kainas ir sąlygas medienos pardavėjams. Esame ambicingi, todėl sparčiai kylame aukštyn. Miškas – tai vieta, kurioje galima atsipalaiduoti ir atgauti dvasinę ramybę, todėl sąžiningai atsodiname nukirstus miškus, kad ateinančios kartos jį matytų tokį, kokį dabar matome mes.

Įmonės Miško supirkėjas vietovė:


Parašykite savo atsiliepimą apie Miško supirkėjas įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų apie įmonę Miško supirkėjas nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šiame puslapyje rasite informaciją susijusią su Miško supirkėjas įmone: rekvizitai, kontaktai, darbo laikas. Galite skaityti atsiliepimus arba patys parašyti atsiliepimą apie įmonę Miško supirkėjas. Arba galite pasinaudoti kitomis branginu.lt sistemos siūlomomis naudomis: pasinaudokite miško kainos skaičiuokle; raskite įmones, kurios užsiima miško supirkimu, kirtimu, priežiūra, atsodinimu.; kreipkitės dėl profesionalios konsultacijos į mūsų specialistus...

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515