Milašaičių lentpjūvė

Įmonės informacija:

Įmonės Milašaičių lentpjūvė rekvizitai:

UAB "Milašaičių lentpjūvė" įsteigta nuo 1992m. (ankščiau buvusi A. Simanausko IĮ). 22 metai patirties medienos apdirbimo srityje suteikia mums galimybę profesionaliai patenkinti kiekvieno kliento poreikius. Mes paruošime visą medieną jūsų jaukiam, tvirtam ir ekologiškam namui. Tapsime patikimu partneriu kokybiškam ir perspektyviam verslui. Mūsų darbo specializacija prasideda nuo apvalaus rąsto ir tęsiama iki galutinių medienos produktų. Viską apie mūsų gaminius ir teikiamas paslaugas rasite kairėje pusėje. Kilus klausimams apie medienos savybes, panaudojimą, kainas drąsiai kreipkitės į mus Kontaktų skiltyje.

Įmonės Milašaičių lentpjūvė vietovė:


Parašykite savo atsiliepimą apie Milašaičių lentpjūvė įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų apie įmonę Milašaičių lentpjūvė nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šiame puslapyje rasite informaciją susijusią su Milašaičių lentpjūvė įmone: rekvizitai, kontaktai, darbo laikas. Galite skaityti atsiliepimus arba patys parašyti atsiliepimą apie įmonę Milašaičių lentpjūvė. Arba galite pasinaudoti kitomis branginu.lt sistemos siūlomomis naudomis: pasinaudokite miško kainos skaičiuokle; raskite įmones, kurios užsiima miško supirkimu, kirtimu, priežiūra, atsodinimu.; kreipkitės dėl profesionalios konsultacijos į mūsų specialistus...

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515