Medverus

Įmonės informacija:

Įmonės informacija:

UAB “Medverus” – tai daugiau nei 10 metų patirtį turinti miško ruošos įmonė, sukaupusi solidžią patirtį visose miškininkystės veiklos srityse, kadangi įmonė naudojasi tik išimtinai savo darbo jėga ir nuosava šiuolaikiška ir profesionalia medienos ruošos technika.


Miško supirkimas ir kiti su miškininkyste susiję darbai vykdomi visoje Lietuvoje. UAB „Medverus“ garantuoja paslaugų kokybę ir puikius rezultatus. Kreipkitės į mus ir mes padėsime visais su miško pardavimu ar tvarkymu susijusiais klausimais bei geromis sąlygomis nupirksime Jūsų mišką. Taip pat miško supirkimo metu mes parengiame visus reikiamus dokumentus – miškotvarkos projektus, leidimus kirtimams ir kt.Mūsų siūlomos miško supirkimo sąlygos yra garantuotai vienos iš geriausių Lietuvoje, ypač jei turite didelį brandaus miško plotą.
 Norėdami parduodi mišką, kreipkitės į UAB „Medverus” ir mes pateiksime tikrai gerą pasiūlymą Jums bei padėsime sklandžiai įvykdyti pirkimo – pardavimo procedūrą.

Įmonės vietovė


Parašykite savo nuomonę apie įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su Branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515