Medverus

Įmonės informacija:

Įmonės Medverus rekvizitai:

UAB “Medverus” – tai daugiau nei 10 metų patirtį turinti miško ruošos įmonė, sukaupusi solidžią patirtį visose miškininkystės veiklos srityse, kadangi įmonė naudojasi tik išimtinai savo darbo jėga ir nuosava šiuolaikiška ir profesionalia medienos ruošos technika.


Miško supirkimas ir kiti su miškininkyste susiję darbai vykdomi visoje Lietuvoje. UAB „Medverus“ garantuoja paslaugų kokybę ir puikius rezultatus. Kreipkitės į mus ir mes padėsime visais su miško pardavimu ar tvarkymu susijusiais klausimais bei geromis sąlygomis nupirksime Jūsų mišką. Taip pat miško supirkimo metu mes parengiame visus reikiamus dokumentus – miškotvarkos projektus, leidimus kirtimams ir kt.Mūsų siūlomos miško supirkimo sąlygos yra garantuotai vienos iš geriausių Lietuvoje, ypač jei turite didelį brandaus miško plotą.
 Norėdami parduodi mišką, kreipkitės į UAB „Medverus” ir mes pateiksime tikrai gerą pasiūlymą Jums bei padėsime sklandžiai įvykdyti pirkimo – pardavimo procedūrą.

Įmonės Medverus vietovė:


Parašykite savo atsiliepimą apie Medverus įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su Branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų apie įmonę Medverus nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šiame puslapyje rasite informaciją susijusią su Medverus įmone: rekvizitai, kontaktai, darbo laikas. Galite skaityti atsiliepimus arba patys parašyti atsiliepimą apie įmonę Medverus. Arba galite pasinaudoti kitomis branginu.lt sistemos siūlomomis naudomis: pasinaudokite miško kainos skaičiuokle; raskite įmones, kurios užsiima miško supirkimu, kirtimu, priežiūra, atsodinimu.; kreipkitės dėl profesionalios konsultacijos į mūsų specialistus...

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515