Medininkas

Įmonės informacija:

Įmonės Medininkas rekvizitai:

UAB MEDININKAS - įmonė dirbanti miškininkystės srityje. Mūsų įmonės darbuotojai turi ilgametę darbų miške patirtį. Mes turime visą reikalingą techniką ir įrangą skirtą miško ruošos ir atkūrimo darbams: miško traktorius, frontalinius krautuvus pritaikytus kelių priežiūrai, priekabas su hidromanipuliatoriais, miško plūgus, pjūklus skirtus jaunuolynų ugdymams, apleistų žemių valymams, prietaisus sklypo ribų nustatymui. Mes neesame „vienadienė įmonė“ ar tarpininkai tarp miško savininko ir stambiųjų medienos ruošos įmonių. Savo darbą dirbame atsakingai, laikydamiesi įstatymų ir tvaraus miško naudojimo principų.


ĮMONĖS VERTYBĖS:


* Miško kirtimo taisyklės


* Miško atkūrimo ir įveisimo nuostatai


* Tvaraus miškų naudojimo principai


ĮMONĖS TIKSLAI


Padėti privataus miško savininkui tvarkyti miško plotus.


Nusprendę parduoti mums savo mišką su žeme, arba biržę kirtimams mes Jums garantuojame aiškią ir skaidrią, sutartimis paremtą darbų eigą. Visi kertami medžiai Jūsų miške sužymimi iki prasidedant kirtimams. Atsiskaitome už pagamintos medienos kiekius, kainą nustatant kiekvienam sortimentui (rąstams, tarai, popiermedžiams ir t.t.) atskirai. Iškirstos medienos kiekiai tikslinami medienos sandėliuose prie miško dalyvaujant miško savininkui, tvirtinami žaliavos priėmimo perdavimo aktais. Todėl Jūs gaunate maksimalią vidutinę kainą už 1 kietmetrį medienos. Esant tokiai tvarkai, mūsų įmonė nėra suinteresuota atliekant retinimo, einamuosius kirtimus kirsti pačius geriausius, stambius medžius iš kurių pagaminama daugiausiai brangios medienos – rąstų, nes mes gauname vienodas pajamas nepriklausomai nuo kertamos medienos kokybės (ar kirstume rąstus kurių kaina rinkoje didžiausia ar malkas, kurios kaina žemiausia). Taip pat neesame suinteresuoti kirsti daugiau negu numatyta miško kirtimo dokumentuose, nes nukirstos medienos kiekiai nustatomi tik dalyvaujant miško savininkui. Mes mielai Jums padėsime atkurti iškirstus ar įveisti naujus miškus.

Įmonės Medininkas vietovė:


Parašykite savo atsiliepimą apie Medininkas įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų apie įmonę Medininkas nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šiame puslapyje rasite informaciją susijusią su Medininkas įmone: rekvizitai, kontaktai, darbo laikas. Galite skaityti atsiliepimus arba patys parašyti atsiliepimą apie įmonę Medininkas. Arba galite pasinaudoti kitomis branginu.lt sistemos siūlomomis naudomis: pasinaudokite miško kainos skaičiuokle; raskite įmones, kurios užsiima miško supirkimu, kirtimu, priežiūra, atsodinimu.; kreipkitės dėl profesionalios konsultacijos į mūsų specialistus...

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515