Litservices

Įmonės informacija:

Įmonės Litservices rekvizitai:

Tai jauna, ambicinga, greitai besiplečianti įmonė, turinti jauną veržlų bei nebijantį iššūkių kolektyvą. Šiuo metu mūsų įmonė pajėgi iškirsti ir ištraukti iki 6000 m3 medienos. Įmonėje tokius darbų kiekius laiku ir kokybiškai padeda įvykdyti naujai įsigyta kirtimo ir traukimo technika.


Pagrindinė įmonės veikla: miško ruoša bei miškininkystė. Taip pat superkame miškus su žeme bei išsikirtimui. Konsultuojame miško savininkus įvairiais Juos dominančiais klausimais, nuo miško sodinimo iki medienos pardavimo.

Įmonės Litservices vietovė:


Parašykite savo atsiliepimą apie Litservices įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų apie įmonę Litservices nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šiame puslapyje rasite informaciją susijusią su Litservices įmone: rekvizitai, kontaktai, darbo laikas. Galite skaityti atsiliepimus arba patys parašyti atsiliepimą apie įmonę Litservices. Arba galite pasinaudoti kitomis branginu.lt sistemos siūlomomis naudomis: pasinaudokite miško kainos skaičiuokle; raskite įmones, kurios užsiima miško supirkimu, kirtimu, priežiūra, atsodinimu.; kreipkitės dėl profesionalios konsultacijos į mūsų specialistus...

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515