Litnedas

Įmonės informacija:

Įmonės Litnedas rekvizitai:

Brangiai perkame mišką visoje Lietuvoje. Įmonė įkurta 1995 metais. Pagrindinė veikla rąstų pjovimas bei medienos ruošinių gamyba. Gaminame viengubo pjovimo lapuočių lentas bei ruošinius. Nuo 2002 metų savo veiklą vystėme miškininkystės srityje – miško pjovimas, traukimas bei atsodinimas. Įsigyta moderni miško traukimo technika, todėl teikiame kokybiškas paslaugas, kurios atitinka visus miškų priežiūros reikalavimus, tinkamai atlikti numatytus darbus. Brangiai perkame mišką brandų visoje Lietuvoje, su žeme ir iškirtimui. Teikiame miško ūkio veiklos paslaugas. Kertame mišką bei ištraukiame. Parduodame apvalią medieną lentpjūvėms bei medienos apdirbimo įmonėms. Per daugelį metų sukaupta patirtis ir atsakingas požiūris mums leido augti ir tobulėti. Esame dėkingi daugeliui žmonių už pasitikėjimą ir tai įrodo esant mus patikimu partneriu. Parduokite mišką geriausia kaina. Skambinkite mums telefonu, kad įvertintume Jūsų mišką ir tuomet suderėsime tinkamą kainą Jums.

Įmonės Litnedas veiklos:


Superka medieną
Kerta miškus
Atsodina miskus
Prižiūri miškus
Superka miškus

Įmonės Litnedas vietovė:


Parašykite savo atsiliepimą apie Litnedas įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su Branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų apie įmonę Litnedas nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šiame puslapyje rasite informaciją susijusią su Litnedas įmone: rekvizitai, kontaktai, darbo laikas. Galite skaityti atsiliepimus arba patys parašyti atsiliepimą apie įmonę Litnedas. Arba galite pasinaudoti kitomis branginu.lt sistemos siūlomomis naudomis: pasinaudokite miško kainos skaičiuokle; raskite įmones, kurios užsiima miško supirkimu, kirtimu, priežiūra, atsodinimu.; kreipkitės dėl profesionalios konsultacijos į mūsų specialistus...

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515