Litforina

Įmonės informacija:

Įmonės Litforina rekvizitai:

PAPRAŠĖ NEBESIŲSTI


UAB “Litforina” įkurta 2001 m. balandžio 12 d.
Per visus savo veiklos metus įmonė sparčiai plėtėsi. Šiuo metu ji yra viena iš prekybos eglės ir pušies rąstais bei beržo ir spygliuočių popiermedžiais lyderių Lietuvoje.
Popiermedžius ir rąstus UAB „Litforina“ perka Klaipėdos uoste įsikūrusioje medienos supirkimo aikštelėje taip pat pasiima iš pirkėjų visoje Lietuvoje savo transportu.
Medieną įmonė eksportuoja į Latviją,, Lenkiją, Vokietiją, Švediją ir kitas šalis. Mediena eksportuojama laivais, geležinkelio transportu ir medvežėmis.


UAB „Litforina“
nuo 2004 m. rugsėjo 21 d. turi gamybos grandies FSC® sertifiką.
Prekinių ženklų naudojimo licenzijos Nr. FSC-CO12284.

Įmonės Litforina vietovė:


Parašykite savo atsiliepimą apie Litforina įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų apie įmonę Litforina nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šiame puslapyje rasite informaciją susijusią su Litforina įmone: rekvizitai, kontaktai, darbo laikas. Galite skaityti atsiliepimus arba patys parašyti atsiliepimą apie įmonę Litforina. Arba galite pasinaudoti kitomis branginu.lt sistemos siūlomomis naudomis: pasinaudokite miško kainos skaičiuokle; raskite įmones, kurios užsiima miško supirkimu, kirtimu, priežiūra, atsodinimu.; kreipkitės dėl profesionalios konsultacijos į mūsų specialistus...

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515