Kerokšlis

Įmonės informacija:

Įmonės Kerokšlis rekvizitai:

UAB „Kerokšlis“ pagrindinė veikla miškininkystė, bendradarbiaujame su privačių miškų savininkais pirkdami miškus ir atlikdami įvairias paslaugas. Ribų nustatymas, miškotvarkos projektų rengimas, biržių atrėžimas, miškų pirkimas, kirtimas, traukimas, medienos išvežimas, padedame parduoti medieną.
Iš privačių miškų savininkų visuomet laukiame pasiūlymų pirkti mišką su žeme arba išsikirtimui. Kadangi visus miškininkystės darbus atliekame patys – visada atsiskaitome sąžiningai ir mokame aukščiausią kainą.
Tikime, kad sąžininga veikla yra geriausia reklama.
Savo veiklą UAB \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Kerokšlis\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" pradėjo 2000 m. Šiandien esame sukaupę keturiolikos metų miškininkystės patirtį. Miško žemės, apvaliosios medienos, įvairių medžių rūšių rąstų, popiermedžio, tarinių rąstelių, malkų pirkimu ir pardavimu visoje Lietuvoje, miško ruoša (kirtimas, ištraukimas), medienos transportavimo paslaugos, miško su žeme pirkimas ir stataus miško pirkimas išsikirtimui be žemės, apvalios medienos eksportas.
Bendradarbiaujame su dauguma Lietuvos įmonių: „Stora Enso Lietuva“, UAB „Fortum eko šiluma“, UAB „Baldai Jums“, UAB „Likmerė“, miškų urėdijos ir Latvijos įmonės.

Įmonės Kerokšlis veiklos:


Superka medieną
Kerta miškus
Atsodina miskus
Prižiūri miškus
Superka miškus

Įmonės Kerokšlis vietovė:


Parašykite savo atsiliepimą apie Kerokšlis įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su Branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų apie įmonę Kerokšlis nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šiame puslapyje rasite informaciją susijusią su Kerokšlis įmone: rekvizitai, kontaktai, darbo laikas. Galite skaityti atsiliepimus arba patys parašyti atsiliepimą apie įmonę Kerokšlis. Arba galite pasinaudoti kitomis branginu.lt sistemos siūlomomis naudomis: pasinaudokite miško kainos skaičiuokle; raskite įmones, kurios užsiima miško supirkimu, kirtimu, priežiūra, atsodinimu.; kreipkitės dėl profesionalios konsultacijos į mūsų specialistus...

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515