UAB Kelmynas

Įmonės informacija:

Įmonės UAB Kelmynas rekvizitai:

2000 metų kovo mėnesio 22 dieną, mūsų įmonė pradėjo vykdyti veiklą miškų srityje. Teikiame miškininko, miško įveisimo paslaugas, atliekame kirtimus, bei kraštovaizdžio tvarkymo darbus, traukiame, pervežame medieną, prekiaujame malkomis, ruošiame įvairius medienos gaminius.

Pagrindinis mūsų bendrovės tikslas- suteikti klientams kuo platesnį paslaugų, bei gaminių asortimentą, Rūpintis kokybišku klientų aptarnavimu, tobulintis miškininkystės, bei jai būdingų paslaugų veiklose, medienos ir medienos gaminių gamyboje.

NAUJA PASLAUGA!

Miškų, kelių ir ganyklų aptvėrimas.

Įmonės UAB Kelmynas vietovė:


Parašykite savo atsiliepimą apie UAB Kelmynas įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų apie įmonę UAB Kelmynas nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šiame puslapyje rasite informaciją susijusią su UAB Kelmynas įmone: rekvizitai, kontaktai, darbo laikas. Galite skaityti atsiliepimus arba patys parašyti atsiliepimą apie įmonę UAB Kelmynas. Arba galite pasinaudoti kitomis branginu.lt sistemos siūlomomis naudomis: pasinaudokite miško kainos skaičiuokle; raskite įmones, kurios užsiima miško supirkimu, kirtimu, priežiūra, atsodinimu.; kreipkitės dėl profesionalios konsultacijos į mūsų specialistus...

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515