Juozo malkos

Įmonės informacija:

Įmonės informacija:

Nuo 2010 metų gaminame kokybiškas lapuočio ir spygliuočio skaldytas malkas Lietuvos ir užsienio rinkoms. Lietuvos rinkai gaminame natūralaus drėgnumo malkas.


Malkas gaminame moderniu Hakki Pilke Easy 42 suomių gamybos malkų ruošimo įrengimu.


Pagamintas skaldytas malkas išvežiojame savivarčiu sunkvežimiu po 8 arba 10 erdmetrių. Galima užsakyti ir mažesniais kiekiais. Pristatome jums patogiu laiku.


Malkas skaldome pagal užsakovo pageidaujamus išmatavimus tiek ilgio, tiek stambumo.


Taip pat prekiaujame medžio pjuvenų briketais ir granulėmis. Pristatome po 5 arba 8 tonas. Galima užsakyti ir mažesniais kiekiais. Pristatome jums patogiu laiku.


Medžio pjuvenų briketai ir granulės gaminamos iš lapuočių ir spygliuočių švarių pjuvenų. Todėl šie produktai yra švarūs ir ekologiški, neteršia gamtos.


Medžio pjuvenų briketai yra gaminami dviejų rūšių: plytos formos (RUF tipo) ir apvalūs cilindro formos.


Medžio pjuvenų granulės gaminamos 6 mm skersmens be priemaišų šviesios spalvos.


Skaldytas malkas, medžio pjuvenų briketus ir granules pristatome šiuose miestuose ir jų apylinkėse: Vilniuje, Kaune, Trakuose, Paberžėje, Nemenčinėje, Vievyje, Maišiagaloje, Elektrėnuose, Kaišiadoryse, Jonavoje, Prienuose, Alytuje, Birštone, Marijampolėje, Kalvarijoje, Vilkaviškyje, Jurbarke, Šakiuose, Druskininkuose, Varėnoje, Lazdijuose.

Parašykite savo nuomonę apie įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su Branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515