Girystis

Įmonės informacija:

Įmonės Girystis rekvizitai:

Medienos supirkimas ir pardavimas.

Įmonės Girystis veiklos:


Superka miškus
Superka medieną
Kerta miškus

Parašykite savo atsiliepimą apie Girystis įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

2019-10-08 5.20.197.218

Nuosekliai sutvarkyti dokumentai, profesionaliai sudėlioti sandorio prioritetai, kultūringas bendravimas su pirkėju ir visa tai puikaus, jauno darbuotojo nuopelnas. Tokie darbuotojai kaip Tomas, atstovaujantis Girystį, rodo įmonės patikimumą ir pagarbą klientui. Sėkmės darbuose!

– Asta

Šiame puslapyje rasite informaciją susijusią su Girystis įmone: rekvizitai, kontaktai, darbo laikas. Galite skaityti atsiliepimus arba patys parašyti atsiliepimą apie įmonę Girystis. Arba galite pasinaudoti kitomis branginu.lt sistemos siūlomomis naudomis: pasinaudokite miško kainos skaičiuokle; raskite įmones, kurios užsiima miško supirkimu, kirtimu, priežiūra, atsodinimu.; kreipkitės dėl profesionalios konsultacijos į mūsų specialistus...

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515