Girtex

Įmonės informacija:

Įmonės Girtex rekvizitai:

UAB „GIRTEX“ – įdarbinusi aukščiausios kvalifikacijos specialistus vysto veiklą miškininkystės sektoriuje. Aukščiauiso kvalifikacijos specialistai kas diena sugeba užtikrinti daugybe auščiauisos kokybės paslaugų. Taip galime teigti, nes kas mėnesį į rinka įmonė „GIRTEX“ sugeba tiekti apie 5000 kūb. m. apvaliosios medienos.
Per sąlyginai trumpą įmonės gyvavimo laiką įmonė su kvalifikuotais specialistais tapo žinoma visuose Lietuvos regijuonose, bei už jos ribų kaip profesonalias paslaugas teikianti įmonė.
Įmonė siekdama užtikrinti skalndų, kokybišką ir greita paslaugų atlikimą bedradarbiauja su daugeliu Lietuvos įmonių, urėdijų bei kitomis įstaigomis.

Įmonės Girtex vietovė:


Parašykite savo atsiliepimą apie Girtex įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų apie įmonę Girtex nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šiame puslapyje rasite informaciją susijusią su Girtex įmone: rekvizitai, kontaktai, darbo laikas. Galite skaityti atsiliepimus arba patys parašyti atsiliepimą apie įmonę Girtex. Arba galite pasinaudoti kitomis branginu.lt sistemos siūlomomis naudomis: pasinaudokite miško kainos skaičiuokle; raskite įmones, kurios užsiima miško supirkimu, kirtimu, priežiūra, atsodinimu.; kreipkitės dėl profesionalios konsultacijos į mūsų specialistus...

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515