FIRMITAS

Įmonės informacija:

Įmonės FIRMITAS rekvizitai:

UAB "FIRMITAS" siūlo Jums aukščiausios kokybės medinius namus, pirtis ir kitus statinius iš medienos. Formuojame stogų medines konstrukcijas. Vertinantiems natūralų medžio grožį ir poveikį sveikatai - nereikės rūpintis papildoma apdaila. Profesionaliai sudėti sienojai suteiks nepakartojamo savitumo bei jaukumo. Mediniai namai - gyvi namai su savo dvasia, energetika ir nuotaika, kuriame žmogus harmoningai gyvena nuo neatmenamų laikų. Patikėkite savo svajones mums ir būsite maloniai nustebinti, ne tik jų realizavimu, bet ir žema kaina.

Įmonės FIRMITAS vietovė:


Parašykite savo atsiliepimą apie FIRMITAS įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų apie įmonę FIRMITAS nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šiame puslapyje rasite informaciją susijusią su FIRMITAS įmone: rekvizitai, kontaktai, darbo laikas. Galite skaityti atsiliepimus arba patys parašyti atsiliepimą apie įmonę FIRMITAS. Arba galite pasinaudoti kitomis branginu.lt sistemos siūlomomis naudomis: pasinaudokite miško kainos skaičiuokle; raskite įmones, kurios užsiima miško supirkimu, kirtimu, priežiūra, atsodinimu.; kreipkitės dėl profesionalios konsultacijos į mūsų specialistus...

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515