Energovia

Įmonės informacija:

Įmonės Energovia rekvizitai:

„Energovia“ energetikos sistemoje dirba jau beveik 10 metų. Iš pradžių veikusi kaip prekybos tarpininkė 2011-aisiais bendrovė pradėjo plėtoti strateginę savo gamybinių pajėgumų kryptį.

„Energovia“ turi didelį specialiosios įrangos parką, kuriame šiandien – didelio našumo smulkintuvai ir medienos skiedrą bei kitokį biokurą pervežantys skiedrovežiai. Įrangos įvairovė ir techniniai sprendimai leidžia lanksčiai prisitaikyti prie skirtingų biokuro ruošimo sąlygų, parinkti tinkamiausią įrangą pagal vietovę (pravažumą), medienos rūšį ir kitas sąlygas.

Bendrovė siekia tapti viena iš Lietuvos biokuro rinkos lyderių pagal pagaminamo ir parduodamo biokuro kiekį. Pagal aukščiausius verslo standartus vykdoma veikla turi tapti rinkos pavyzdžiu, jog biokuro rinkoje įmanoma dirbti sąžiningai ir atsakingai.

Įmonės Energovia vietovė:


Parašykite savo atsiliepimą apie Energovia įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų apie įmonę Energovia nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šiame puslapyje rasite informaciją susijusią su Energovia įmone: rekvizitai, kontaktai, darbo laikas. Galite skaityti atsiliepimus arba patys parašyti atsiliepimą apie įmonę Energovia. Arba galite pasinaudoti kitomis branginu.lt sistemos siūlomomis naudomis: pasinaudokite miško kainos skaičiuokle; raskite įmones, kurios užsiima miško supirkimu, kirtimu, priežiūra, atsodinimu.; kreipkitės dėl profesionalios konsultacijos į mūsų specialistus...

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515