Dzūkų miškas, UAB

Įmonės informacija:

Įmonės Dzūkų miškas, UAB rekvizitai:

UAB “Dzūkų miškas” – miškininkystės sektoriaus kompanija, kurios pagrindinė veikla – miško valdų įsigijimas ir medienos ruoša pietų bei rytų Lietuvoje. Nuolat mokomės ir tobulėjame, giliname žinias miškininkystės ir logistikos srityse. Subūrėme savo srities profesionalų komandą, todėl visi darbai atliekami greitai ir kompetentingai. Siekiame tapti didžiausia medieną tiekiančia kompanija Lietuvoje.

Dirbame atsakingai, nenaudojame pasenusios technikos, kuri daro žalingą poveikį aplinkai. Visada sutvarkome kirtavietes taip lyg tai būtų mūsų kiemas, kuriame žaidžia vaikai. Miškas – tai vieta, kurioje galima atsipalaiduoti ir atgauti dvasinę ramybę, todėl sąžiningai atsodiname nukirstus miškus, kad ateinančios kartos jį matytų tokį, kokį dabar matome mes.

Laukiame Jūsų skambučio ar elektroninio laiško, maloniai kviečiame aplankyti mus Druskininkuose.

Įmonės Dzūkų miškas, UAB vietovė:


Parašykite savo atsiliepimą apie Dzūkų miškas, UAB įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų apie įmonę Dzūkų miškas, UAB nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šiame puslapyje rasite informaciją susijusią su Dzūkų miškas, UAB įmone: rekvizitai, kontaktai, darbo laikas. Galite skaityti atsiliepimus arba patys parašyti atsiliepimą apie įmonę Dzūkų miškas, UAB. Arba galite pasinaudoti kitomis branginu.lt sistemos siūlomomis naudomis: pasinaudokite miško kainos skaičiuokle; raskite įmones, kurios užsiima miško supirkimu, kirtimu, priežiūra, atsodinimu.; kreipkitės dėl profesionalios konsultacijos į mūsų specialistus...

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515