UAB Dzūko miškas ir mediena

Įmonės informacija:

Įmonės UAB Dzūko miškas ir mediena rekvizitai:

UAB "Dzūko miškas ir mediena", veiklą pradėjusi dar 2002 metais, sėkmingai veikia medienos perdirbimo ir jos prekybos srityse. Sukaupta ilgametė patirtis leidžia užtikrinti aukščiausią gaminių ir paslaugų kokybę.

Mūsų tikslas - tiekti aukštos kokybės, tarptautinius standartus atitinkančius, gaminius ir paslaugas už palankią kainą.​

Nuolat perkame mišką iškirtimui arba su žeme pietų Lietuvoje. Turima galimybė realizuoti medieną, ją perdirbant, leidžia Jums pasiūlyti geriausias miškų kainas!

Įmonės UAB Dzūko miškas ir mediena veiklos:


Superka medieną
Kerta miškus
Atsodina miskus
Prižiūri miškus
Superka miškus

Parašykite savo atsiliepimą apie UAB Dzūko miškas ir mediena įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų apie įmonę UAB Dzūko miškas ir mediena nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šiame puslapyje rasite informaciją susijusią su UAB Dzūko miškas ir mediena įmone: rekvizitai, kontaktai, darbo laikas. Galite skaityti atsiliepimus arba patys parašyti atsiliepimą apie įmonę UAB Dzūko miškas ir mediena. Arba galite pasinaudoti kitomis branginu.lt sistemos siūlomomis naudomis: pasinaudokite miško kainos skaičiuokle; raskite įmones, kurios užsiima miško supirkimu, kirtimu, priežiūra, atsodinimu.; kreipkitės dėl profesionalios konsultacijos į mūsų specialistus...

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515