Dovalda

Įmonės informacija:

Įmonės Dovalda rekvizitai:

UAB "DOVALDA" savo veiklą pradėjo 2008 metų gegužės 13 dieną.Įmonėje dirba 14 darbuotojų, turinčių kvalifikuotą išsilavinimą ir puikiai išmanančių savo srities darbą.Nuo pat veiklos pradžios užsiimame miško ruošos darbai, perkame medieną, biržes išsikirtimui,žemės sklypus(mišką),tarpininkaujame perkant, parduodant, nuomojant bei keičiant nekilnojamąjį turtą bei atliekant šiuos sandorius. Taip pat turime daug miškų ūkio paskirties žemės sklypų, todėl teikiame medieną medžio apdirbimo įmonėms.Mūsų misija suteikti klientams profesionalią ir asmeninę pagalbą, esame pilni idėjų bei lankstūs kliento poreikiams. Darbus atliekame profesionaliai bei kruopščiai. Viską darome taip, kad klientas liktų visada patenkintas darbų bei paslaugų kokybe.

Įmonės Dovalda vietovė:


Parašykite savo atsiliepimą apie Dovalda įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų apie įmonę Dovalda nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šiame puslapyje rasite informaciją susijusią su Dovalda įmone: rekvizitai, kontaktai, darbo laikas. Galite skaityti atsiliepimus arba patys parašyti atsiliepimą apie įmonę Dovalda. Arba galite pasinaudoti kitomis branginu.lt sistemos siūlomomis naudomis: pasinaudokite miško kainos skaičiuokle; raskite įmones, kurios užsiima miško supirkimu, kirtimu, priežiūra, atsodinimu.; kreipkitės dėl profesionalios konsultacijos į mūsų specialistus...

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515