DOKESA

Įmonės informacija:

Įmonės DOKESA rekvizitai:

UAB „Dokesa“ patikima miškininkystės bendrovė, teikianti visas miškininkystės paslaugas.

Pagrindinės UAB „Dokesa“ veikla:

Valome medžiais ir krūmais apžėlusius laukus, pievas, griovius, pakeles ir pamiškes. Susidariusias kitimo atliekas išsivežame savo transportu. Darbus atliekame greitai ir kokybiškai. Domina dideli kiekiai (nuo 1 ha laukų)(melioracijos grioviai nuo 1 km.).

Darbus atliekame Šiaulių, Panevėžio apskrities teritorijoje, važiuojame ir į kitas apskritis jei yra dideli plotai. Ši paslauga užsakovui dažniausiai nieko nekainuoja, t.y. krūmus ir medžius iškertame ir išvežame nemokamai, o susidariusias kirtimo atliekas perdirbame į biokurą ir parduodame vietinėms biokuro katilinėms.

Įmonės DOKESA vietovė:


Parašykite savo atsiliepimą apie DOKESA įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su Branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų apie įmonę DOKESA nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šiame puslapyje rasite informaciją susijusią su DOKESA įmone: rekvizitai, kontaktai, darbo laikas. Galite skaityti atsiliepimus arba patys parašyti atsiliepimą apie įmonę DOKESA. Arba galite pasinaudoti kitomis branginu.lt sistemos siūlomomis naudomis: pasinaudokite miško kainos skaičiuokle; raskite įmones, kurios užsiima miško supirkimu, kirtimu, priežiūra, atsodinimu.; kreipkitės dėl profesionalios konsultacijos į mūsų specialistus...

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515