Baltic Forest Group

Įmonės informacija:

Įmonės Baltic Forest Group rekvizitai:UAB „Baltic Forest Group“ vykdo veiklą visoje Lietuvoje, o mūsų prekybiniai ryšiai siekia Skandinavijos šalis, Pabaltijo regioną ir dalį Vakarų Europos šalių.

Įmonė yra sėkmingai įgyvendinusi Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis finansuojamus projektus.

Pagrindinės veiklos sritys:

  • Miško pirkimas su žeme

  • Miško pirkimas išsikirtimui

  • Ilgalaikė miško nuoma

  • Didmeninė prekyba mediena

  • Medienos transportavimo paslaugos


Misija: Pasitelkiant mūsų specialistų žinias, kvalifikaciją bei patirtį pasirūpinti Jūsų mišku, puoselėti ir tausoti kraštovaizdį.

Vizija: Tapti stipriausia miškų ir medienos prekybos, eksploatacijos, apdirbimo ir specializuotas tarpininkavimo paslaugas teikiančia įmone Lietuvos bei užsienio klientams.

Tikslas: Garantuoti kiekvienam klientui pelningą ir sąžiningą sandorį.

Vertybės: Nesiekiame greitos, vienadienės naudos. Neskubame miškų kirsti, nes vertiname ne tik ekonominę, bet ir rekreacinę bei socialinę jų vertę.

Įmonės Baltic Forest Group vietovė:


Parašykite savo atsiliepimą apie Baltic Forest Group įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų apie įmonę Baltic Forest Group nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šiame puslapyje rasite informaciją susijusią su Baltic Forest Group įmone: rekvizitai, kontaktai, darbo laikas. Galite skaityti atsiliepimus arba patys parašyti atsiliepimą apie įmonę Baltic Forest Group. Arba galite pasinaudoti kitomis branginu.lt sistemos siūlomomis naudomis: pasinaudokite miško kainos skaičiuokle; raskite įmones, kurios užsiima miško supirkimu, kirtimu, priežiūra, atsodinimu.; kreipkitės dėl profesionalios konsultacijos į mūsų specialistus...

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515