Aurum scorer

Įmonės informacija:

Įmonės Aurum scorer rekvizitai:

UAB Aurum Scorer įkurta 2005 metais. Įmonė perka statų mišką, mišką išsikirtimui, užsiima miško ruošos darbais, medienos prekyba, taip pat teikia transporto paslaugas medienai vežti, be to nemažą dėmesį skiria miško atkūrimo bei ugdymo darbams.

Ne vieneri veiklos metai leido įmonei tobulėti ir pritaikyti savo sukauptą patirtį vykdant įvairiausius klientų užsakymus. Aurum Scorer komanda tai 22 patyrę specialistai, atestuoti profesionalūs pjovėjai, vairuotojai, miškininkai. Darbuotojai, dirbantys miškuose aprūpinti specialia miško technika, vairuotojai – tvarkingomis transporto priemonėmis.

Mūsų patirtis, komanda ir technologijos – tai garantija, kad mes pasirūpinsime jūsų mišku saugiai ir kokybiškai, laikydamiesi visų miško priežiūros reikalavimų.

Įmonės Aurum scorer vietovė:


Parašykite savo atsiliepimą apie Aurum scorer įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

Atsiliepimų apie įmonę Aurum scorer nėra

Padėkite kitiems miškų savininkas susidaryti nuomonę apie šią įmonę palikdami atsiliepimą.

Šiame puslapyje rasite informaciją susijusią su Aurum scorer įmone: rekvizitai, kontaktai, darbo laikas. Galite skaityti atsiliepimus arba patys parašyti atsiliepimą apie įmonę Aurum scorer. Arba galite pasinaudoti kitomis branginu.lt sistemos siūlomomis naudomis: pasinaudokite miško kainos skaičiuokle; raskite įmones, kurios užsiima miško supirkimu, kirtimu, priežiūra, atsodinimu.; kreipkitės dėl profesionalios konsultacijos į mūsų specialistus...

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515