Adrida

Įmonės informacija:

Įmonės Adrida rekvizitai:

UAB Adrida veiklą pradėjome 2006 metais kaip miškininkystės paslaugų įmonė teikdami miško jaunuolynų ugdymo paslaugas. Įmonės įkūrėjų įgytus įgūdžius gilias miškininkystės tradicijas turinčioje Švedijoje stengėmės pritaikyti Lietuvoje ir susikurti nišą ten, kur daugelis miško paslaugų įmonių matė tik nuostolius. Neturėjome kapitalo, tad reikėjo pasikliauti tik savo žiniomis, troškimu ir užsispyrimu. Bet šių ginklų užteko, kad idėją paverstume ekonomiškai pagrįstu modeliu. Kuomet pradėjome kviesti į savo komandą naujus žmones, kiekvienas ateinantis atsinešdavo po verslo pamoką, kurias kartais su džiaugsmu, kartais karčiai tekdavo priimti. Šiandien esame dėkingi kiekvienam, kuris savo darbu ir buvimu prisidėjo prie įmonės auginimo. Mūsų komandos paslaugas palankiai įvertino tiek Lietuvos, tiek Švedijos užsakovai, su dauguma kurių tęsiame bendradarbiavimą.

Įmonės Adrida veiklos:


Superka medieną
Kerta miškus
Atsodina miskus
Prižiūri miškus
Superka miškus

Įmonės Adrida vietovė:


Parašykite savo atsiliepimą apie Adrida įmonę

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų telefono nr.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

!DĖMESIO! Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.

Susipažinau su branginu.lt taisyklėmis ir jų laikysiuos

2020-07-03 180.242.70.45

viskas gerai,

– georgij

Šiame puslapyje rasite informaciją susijusią su Adrida įmone: rekvizitai, kontaktai, darbo laikas. Galite skaityti atsiliepimus arba patys parašyti atsiliepimą apie įmonę Adrida. Arba galite pasinaudoti kitomis branginu.lt sistemos siūlomomis naudomis: pasinaudokite miško kainos skaičiuokle; raskite įmones, kurios užsiima miško supirkimu, kirtimu, priežiūra, atsodinimu.; kreipkitės dėl profesionalios konsultacijos į mūsų specialistus...

Šimtai įmonių norėtų įsigyti miško.
Ar norite gauti jų pasiūlymus?

Skambinti
+370 6 333 1515